Sayfa 490/1023 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590990 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. 2017 yılında İngiltereye 28.000 aile göç etmiş.
    Yaklaşık 100.000 kişi...

Amerika, Kanada, Avustrlaya vs gibi ülkelere de bu rakamın bir kaç misli aile gitmiştir.
    Gidenler önemli miktarda döviz de götürüyor zira bu ülkeler çulsuz insan almıyorlar.
    Bu ülkelere kabul edilmek için bir kaç milyon dolarınız olması ve o ülkelere transferi gerekiyor.

Döviz ile birlikte daha da önemlisi kafası çalışan, iş bilen insanlar da bir daha gelmemek üzere gidiyorlar...

Bunun karşısında çulsuz Afkanlar, Suriyeliler vs ülkemize yerleşip kaynaklarımızı sömürüyorlar.

Siyasetçilerimiz ise lahmacun ayran eşliğinde erken seçim oylaması yapıyor....

Dolar artmasın da ne yapsın zavallıcık !!!!!
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

2.  Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    Özellikle şöyle yandaş BETONCULAR dan başlamak üzere İnşaat şirketlerinde birbiri ardına gümüleme başlarsa şaşırmam.
    Yandaş betonculara birşey olmaz.
    Onlar Üsküdar a vardı.
    Olan bu işte desteği olmayan, Bu işe yeni başlayıp fazla açılan betonculara olur.
    Onları da ancak faiz indiriminden başka hiç birşey kurtarmaz.

3.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Siyasetçilerimiz ise lahmacun ayran eşliğinde erken seçim oylaması yapıyor....
    Hiç milletvekilleri ile tanışanınız oluyor mu bilmiyorum ama işim gereği bazen kendileri ile bir araya geliyorum. Son seçime kadar doğudan seçilenler ve birkaç vitrin isim haricinde genelde iyi kötü eğitim alan ve belli seviyede kültüre sahip insanlar milletvekili oluyorlardı. Son seçimde Akp ve Mhp'den seçilen milletvekilleri kıraathaneden toplanmışlar gibi adeta. 2 kelime konuşamayacağınız, muhattap dahi olmak istemeyeceğiniz hırt hurt tipler sırf Erdoğan'ın ve Bahçeli'nin sözünden çıkmıyorlar diye MV yapılmışlar. Yanlarında düşük profilli denilen Binali Yıldırım aristokrat ve karizmatik duruyor. Gerçi neden şaşırıyorum bilmiyorum, bir tanesi Erdoğan'ın şoförü ve Twitter'da Yeliz nick'i ile mesaj atan bir ruh hastası.

Alıntı Originally Posted by efet Yazıyı Oku
    Hiç milletvekilleri ile tanışanınız oluyor mu bilmiyorum ama işim gereği bazen kendileri ile bir araya geliyorum. Son seçime kadar doğudan seçilenler ve birkaç vitrin isim haricinde genelde iyi kötü eğitim alan ve belli seviyede kültüre sahip insanlar milletvekili oluyorlardı. Son seçimde Akp ve Mhp'den seçilen milletvekilleri kıraathaneden toplanmışlar gibi adeta. 2 kelime konuşamayacağınız, muhattap dahi olmak istemeyeceğiniz hırt hurt tipler sırf Erdoğan'ın ve Bahçeli'nin sözünden çıkmıyorlar diye MV yapılmışlar. Yanlarında düşük profilli denilen Binali Yıldırım aristokrat ve karizmatik duruyor. Gerçi neden şaşırıyorum bilmiyorum, bir tanesi Erdoğan'ın şoförü ve Twitter'da Yeliz nick'i ile mesaj atan bir ruh hastası.
    Eee demek ki ülkenin mayası bu kadara izin veriyor fazla beklentiye girmek hata olur.

5. 6. dakikaya dikkat.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Uğur Civelek'in yıllardır söylediklerinin onda biri gerçekleşse, Erdoğan beş seçimi de kaybetmiş, Türkiye batalı on sene olmuştu.

Anlattıkları bizim düşüncemizdeki insanların hoşuna gitse de malesef durum bu.

O da ihtiyarladı ben de...

Hala aynı yerdeyiz...

7.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Uğur Civelek'in yıllardır söylediklerinin onda biri gerçekleşse, Erdoğan beş seçimi de kaybetmiş, Türkiye batalı on sene olmuştu.

Anlattıkları bizim düşüncemizdeki insanların hoşuna gitse de malesef durum bu.

O da ihtiyarladı ben de...

Hala aynı yerdeyiz...
    cok dogru

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

Sayfa 490/1023 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •