Sayfa 502/1023 İlkİlk ... 24024524925005015025035045125526021002 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,275
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Cafe ve viop topikleri yetiyor
    Mesaj alınmıştır.dostum. farkında değildim..kusura kalmayin

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Mesaj alınmıştır.dostum. farkında değildim..kusura kalmayin

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Siyaset başliklarda yasak normalde ama ozelikle cafede birazda viopta müsade edilyor bu ülkede spor din ve siyaseti dozunda tartışamiyoruz. Ben dahil
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Ben siyasetten bööö dedim gali...

Ama Kemal Kılçdaroğlu'nun 15 milletvekili ile oyun bozarak adalet yesis etmesi bana son yılların bizim hanemize yazılacak en güzel hareketi gibi geldi...

Karşı tarafı ne kadar acıttığını, ahlaksız bir çok siyasinin ahlak dersi vermeye kalkmalarından anlamak mümkün.

Anti-AKP anti-Erdoğancı kesim artık üzerlerindeki ölü toprağını atmalılar...

Bir de topa ABD de girmeye başladı.

Sevinsek mi, üzülsek mi?
    abd topa mı girmeye başladı ?? yeni mi başladı yani ?? türk siyasetinin/devlet yönetiminin topunu en az 60 yıldır abd sektirmiyordu da, şimdi mi topa girmeye başladı ? bora bey gibi bu mevzulara az çok hakim birinin, 12-eylül öncesi dahil eski dönemleri de yaşamış birinin böyle bir cümle kurması garibime gitti..iyi parti meselesini ben mi yanlış anlıyorum ? mesela herhangi bir seçmen oyunu iyi partiye verecekti ve/ama seçime giremedi diye oyunu akp'ye mi çevirecekti ? yani aslolan tayyip mi, öteki mi- sonuçta 2.turda ya tayyip ya öteki (her kimse o) seçimin özü bu, yoksa iyi parti seçime girmiş/girememiş, saadet listesinden girmiş, veya oymuş şuymuş, bunların ne önemi var ki ??

piyasanın bu hafta verdiği reaksiyon tuhaftı tabii.. evvela bahçeli'nin ani seçim çağrısına negatif reaksiyon verdi 3-5 kuruş yukarı yaptı, ertesi gün seçim 2 ay evvele alınınca sevdi bu işi, 8 kuruş aşağı gitti kur 2 saat içinde.. eğer 2 ay içinde seçimi sevdiydiyse niye cuma günü 4.08 dayandı (gerçi cuma hareketi merkez toplantısı öncesinde faiz talebini göstermek amaçlı olduğuna yorumlanabilir, çarşamba öğlene kadar yukarı tutabilirler)

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    sormayın. aktroller de fazla mesaide şu anda tüm sosyal medyada. hepsi göreve çağrılmış gibi.

çalışmadıkları yerden gelince panik oldular muhtemelen.
    sol görüş ne zaman sağ görüşlü oluyor sabahtan akşama anlaşılan bence geçin o işleri.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Hay bin kunduz...😊Ben sadece ABD bin bir kaç gün önce seçimlere OHAL durumunda girmenin yanlışlığını vurgulayan ve AKP lileri çok sinirlendiren beyanına dikkat çekmek istedim. Millet bir itibarsizlastirma gayreti ve telaşı içinde. Komik oluyor..

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Ben siyasetten bööö dedim gali...

Ama Kemal Kılçdaroğlu'nun 15 milletvekili ile oyun bozarak adalet yesis etmesi bana son yılların bizim hanemize yazılacak en güzel hareketi gibi geldi...

Karşı tarafı ne kadar acıttığını, ahlaksız bir çok siyasinin ahlak dersi vermeye kalkmalarından anlamak mümkün.

Anti-AKP anti-Erdoğancı kesim artık üzerlerindeki ölü toprağını atmalılar...

Bir de topa ABD de girmeye başladı.

Sevinsek mi, üzülsek mi?
    siz sabahtan akşama bu foruma yazın değişmez lakin akp birinci partidir gözüken o bende sol görüşlüyüm dindar değilim fakat gerçek olan akp birinci partidir bugün yada yarın seçim olsa görüşüm budur.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Hay bin kunduz...��Ben sadece ABD bin bir kaç gün önce seçimlere OHAL durumunda girmenin yanlışlığını vurgulayan ve AKP lileri çok sinirlendiren beyanına dikkat çekmek istedim. Millet bir itibarsizlastirma gayreti ve telaşı içinde. Komik oluyor..
    sol kesim nerede hata yaptığını araştırsın sizde araştırın nerede hata yapıyoruz diye dimi sağ yada sola eleştiri yapmak kolay en kolayı bodoslama yazmaktır benim bodoslama yazdığım gibi neyse.

Kömür karasısa zipladı geldi bunların kıçı sahiden tutusmüş twiterdakiler abondene cafede camlık denen dağılmıs.viop alibey omaha baldayı denen akyalaklar 2 kelimeyi bir araya getirip cumle kuramıyorlar darbe ağır olmuş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 502/1023 İlkİlk ... 24024524925005015025035045125526021002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •