Sayfa 513/1023 İlkİlk ... 134134635035115125135145155235636131013 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    Ya inanın şoktayım

merak edenler lütfen açsın
    bu tartışmanın başlangıç noktası

http://www.hisse.net/topluluk/showth...43#post2051343

1 gram art niyet var mı yok mu

yahu neredeyse zoofilik ilan edileceğim

buna tahammül edemem

sizlere sevgiler

artık yazmayı düşünmüyorum
    iyi forumlar...
    Dostum lütfen yapma..bay her zaman haklı konuyu abartsada, sen bunlara takılmasan iyi olur..saygılarımı sunarım..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,340
     Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    bunu tercih adına mı yoksa önlem amaçlı mı düşünüyor, soruyorsunuz?
    İkiside desem olur mu?çok mu şey istemiş olurum...tek derdim bistte 88 bini beklerken kazançlı çıkmak..

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. Yerler yerler

4. Normalde bende portföyün bir ksımını fiziki olarak sistem dışı tutulması taraftarıyım...ama paniğe mahal yok .. yarin birgün faiz 300 baz puan artar bundan sonra gereken tüm adımlar atılacak denilse...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,340
    mb kasası döviz dolu..altın dolu, platin,vs dolu birşey olmaz.........hem ben 50 tl mazot alıyom...zamlarda dokunmaz....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,340
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Değerli forumdaşlar, bu iktidar o kadar çok kandırıldı !! ve dahi kandırdı ki , artık saat başı yemin etseler inandıramazlar insanları. Belli ki herkes korkudan ne yapacağını şaşırmış. Bu devlet sadece iktidarla sınırlı değil, Bu güne kadar ne badireler atlatıldı. Paraya el koymak felan hikaye. Unutun böyle şeyleri. Hiç kümesteki tavuğun poposuna tıpa kapatırlar mı ? Bindikleri dalı keserler mi ? Daha bu ülkede işleri henüz bitmedi. Bitti diyenler için her şey mümkündür, onlar korksunlar. ( paralarına el konulmasından ) Benim gibiler ise hiç korkmasınlar, daha seçimi alacaklar , başkanlığın nimetlerine kavuşacaklar ve çok istedikleri ama halen yapamadıkları TC. nin kaldırılması, Cumhuriyetin izlerinin silinmesi , Atamızın heykellerinin tamamen kaldırılması vb. işler tamamlanacaktır. ( şahsi düşüncemdir ) İşte bu işler için en az 12 ay daha bankalardan nemalanmak lazım.
    yok yaw ne el koyması....şaka maka takılıyoz işte.....burası Türkiye..çok kriz gördük biz....maksat neşemizi bulalım..ortam biraz gergindi..mevzu değişsin istedim..

7. Bir de bu tür söylentileri İmar bankası için de sık sık çıkartırlar ve insanların mevduatları bozması sağlanırdı. Böylece banka bedava para kullanmış olurdu. Aklıma ilk gelen '' acaba bu söylentileri troller bilerek kasten mi çıkarıyorlar '' oldu. bankalar şu anda para istemiyorlar, kredi veremedikleri için faiz vermek zarar oluyor. Misal odea açıkca paranızı alabilirsiniz, aslında mevduat istemiyoruz gibi konuşuyorlar. Günlük olayları boşverin, devlet ve bürokrasi güçlüdür. Yavaştır ama güçlüdür.

8. Sn. derinlikler, yarın için dolar görüşünüz nedir ? iki satır yazarsanız memnun oluruz.

Sayfa 513/1023 İlkİlk ... 134134635035115125135145155235636131013 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •