Sayfa 723/1023 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 5,777 - 5,784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Adamlar o kadar paraya sıkışmışlar ki varlık barışı adı altında yurt dışında bulunanlardan paralarını varliklarini vs.getirmelerini istiyor.sizce bu ohal ortamında neyin ne zaman ne olacağı belli olmayan bu ülkede kim getirir varliklarini millet kaçırmayı düşünüyor kaldı ki getirmeyi.
    Beyazyakalı, vergisini ödeyen vatandaşı hedeflemedikleri kesin.

Onlar golden visa peşinde koşuyorlar zira.

2. Neymiş efem büyüme esaslı politikalar izlenecekmiş.şimdiye kadar niye izlemediniz. Evet büyüdüler ama vatandaşlar değil kendileri😊😊

3. 4.32 short
    Önce 4.10 lar sonra 4.65 ler streatejim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    MB elindeki araçları etkin olarak kullanacak ifadesi kimilerini rahatlatsa da
    "faiz ve döviz baskısı azaltılacak tır" ifadesi,faizin artırılmayacağını açıkça göstermektedir....

5. *Kur rejimi
    *Döviz tevdiat hesapları
    *Kambiyo rejimi

konuları başta olmak üzere hiçbir konuda piyasa mekanizmalarına müdahale edilmeyecektir.

Bu konuda açıklama yapmalarına gerek yoktu, demek ki toplantıda gündeme gelmiş. Acaba hangi şartlar altında konuşuldu, açıklamada "piyasada lafı dolaşan asılsız konular" diye geçseydi daha tatminkar olurdu.

Olmayacak yapmayacağız dedikleri bir çok şeyi gördüğüm için tedirgin olmadım değil. Mesela erken seçim olmayacak yok asla kesinlikle derken "görülen lüzum üzerine" ani bir seçim kararı alındı.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Açık piyasa ekonomisi politikalarına sıkı sıkıya sahip çıkılacaktır.

Kur rejimi, döviz tevdiat hesapları ve kambiyo rejimi başta olmak üzere hiçbir konuda, piyasa mekanizması dışında yöntemler asla söz konusu değildir.
    Ortalıkta bir sürü dedikodu olunca, ben olumlu karşıladım doğrusu..böyle bir açıklamaya ihtiyaç vardı..

7.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    MB elindeki araçları etkin olarak kullanacak ifadesi kimilerini rahatlatsa da
    "faiz ve döviz baskısı azaltılacak tır" ifadesi,faizin artırılmayacağını açıkça göstermektedir....
    ayrıca finansmana erişim kolaylaştırılacak ifadesi de düşük faizi çağrıştırıyor ! Açıklama herkesin memnun olacağı açıklama şeklinde olmuş nereden baktığınıza bağlı mb araçları etkin olarak kullanacak ifadesine bakarsak ayrı faiz ve döviz baskısı azalacak ifadesini yorumlarsak apayrı finansmana erişim kolaylaşacak daha da ayrı ben işin içinden çıkamadım

Sayfa 723/1023 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •