Sayfa 823/1023 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 6,577 - 6,584 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Çıkamazki çıkamazki Dolar 4.45 in üzerine gidemez ki... Hadin forumda shortçu kalmadı mı çıkarın shortları bakim...

2. 4.4557 üzerinde hızlanmalı.Yerse

3.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Fatih Altaylının bugünkü yazısındaki iddiaya göre CHP, kendi adayı Muharrem İnce'ye yardım yapmıyormuş.

İnanılmaz.

Biraz önce Halk TV de Muharrem İncenin İBAN nosu verildi...

Vatandaşlardan bağış isteniyor.

Bankaya ( İş ve Ziraat) para yatırılır ya da havale edilirken masraf alınmayacakmış.

Vatandaş TC Kimlik Nosuna da vermesi gerekiyormuş. Yoksa Hazineye irat kaydediliyor.

Bendeniz yarın bir söz hakkım olsun diye görevimi yaptım...Umarım yararlı olur.
    ilk bağış yapan da Kemal Kılıçdaroğlu olmuş.
    https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem...bagis-2413173/
    yine de ilginç..

Hadi ya bütün gün bizi sıkmayın, yok işte adam `TRENE` bakmaya devam ediyor aksiyon falan gelmeyecek , silkeleyecek de keriz bulamazsınız bırakın 4.45 üzerinde kalamıyor ayaklarını , şöyle en dadlısından ! 4.48 lere doğru atak başlatın ki adrenalimiz tepe yapsın.

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Zaytung: Dolar'ın artışını engelleyemeyen Merkez Bankası, Dolar'ın gramajı ile oynama kararı aldı...
    Valla iyi fikir, dolar 5 gayme olunca 5/1 kuru uygulariz!

Eski 5 dolar = 1 Yeni gramajli dolar!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Birileri DOLAR 7 Tl olacak da diyor , benim fantezi dünyamda bile böyle bir şey yok. Ha ! olmaz diyemem ama denilen fiyat olmuşsa da o resmi kur değildir ve Türkiye Özalın başlattığı kambiyo rejiminden çoktan çark etmiş demektir.
    Dünyanın kabul ettiği kuru kabul etmeyim benim kurum bu deme şansımızın olduğunu düşünmüyorum. Eğer öyle diyorsan maliyetine devlet katlanır. Devletin katlandığı şeye ise işlemi yapan değil tüm halk katlanır... Riski paylaşalım kar benimdir diyorsan bilemem tabi

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Hadi ya bütün gün bizi sıkmayın, yok işte adam `TRENE` bakmaya devam ediyor aksiyon falan gelmeyecek , silkeleyecek de keriz bulamazsınız bırakın 4.45 üzerinde kalamıyor ayaklarını , şöyle en dadlısından ! 4.48 lere doğru atak başlatın ki adrenalimiz tepe yapsın.
    Durmak yok .!!! CRASH ‘a ve beleş Traşa devam..!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Valla iyi fikir, dolar 5 gayme olunca 5/1 kuru uygulariz!

Eski 5 dolar = 1 Yeni gramajli dolar!
    Reha bey ABD enflasyonunu da hesaba katın artık şu 5 gaymeyi biraz daha yukarı çıkarın , bence 5 in miladı doldu.

Sayfa 823/1023 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •