Sayfa 913/1023 İlkİlk ... 4138138639039119129139149159239631013 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 7,297 - 7,304 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Talimat verdim bankama sabah 9 da. Yarın 13:30 gelin dediler bakalım fizikiye geçiyoruz hayırlısıyla.

Bahçeme derin bir kuyu kazdırdım bahçıvana.
    Yok acele etmeyin daha 1-2 sayfa önce demiştiniz Dolarcıklarıma TEK tuş uzaktayım, bu acele niye ! Beter olmadan yeter olmaz.

2. Dolar neden yükselir(ayağını yorganına göre uzatmamak, bol keseden harcamak):

Kamuya ait araç sayıları:
    almanya : 15.000
    japonya : 10.000
    ingiltere : 12.000
    türkiye : 87.000

http://www.mevzuat.gov.tr/MevzuatMetin/1.4.237.pdf

"kurumların taşıt ihtiyaçlarını hizmet alımı suretiyle karşılamaları esastır. bu şekilde temini mümkün olmayan, ekonomik bulunmayan veya sağlık, savunma ve güvenlik gibi nedenlerle hizmet alımı suretiyle karşılanması uygun görülmeyen taşıtlar diğer yollarla edinilebilir.
    kullanılacak bu taşıtların, muayyen ve standart tipte, lüks ve gösterişten uzak, memleket yollarına elverişli ucuz ve ekonomik olanlarından temin olunması şarttır."
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. Şahenk İzmir deki istinyeparkın temelini attı bırakıp kaçtı.
    Betoncular batarsa çiftçiler zengin olacak demek iler ki yıllarda.

4.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Benim sektörüm gıda ambalajı.. yani mecburi tüketim..

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçmişten okuduğum bir konu ; ekonomik kriz ve benzeri durumlarda ambalajlı market ürünlerinin tüketimi artıyormuş, hoş son 5-7 yıldır şok, A101 ve Bim sayesinde zaten neredeyse bütün ürünler ambalaja girdi.

5.  Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    Geçmişten okuduğum bir konu ; ekonomik kriz ve benzeri durumlarda ambalajlı market ürünlerinin tüketimi artıyormuş, hoş son 5-7 yıldır şok, A101 ve Bim sayesinde zaten neredeyse bütün ürünler ambalaja girdi.
    insanda stok yapma dürtüsü oluşur dolar yükseldiğinde

6.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Yok acele etmeyin daha 1-2 sayfa önce demiştiniz Dolarcıklarıma TEK tuş uzaktayım, bu acele niye ! Beter olmadan yeter olmaz.
    Dün Erol müneccim pardon mütercimlerin videolarını izleyince bu kararı aldım. Adam Nostradamus moku yemiş sanki tırstım biraz.

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    insanda stok yapma dürtüsü oluşur dolar yükseldiğinde
    Sayın bahri , Tl de kaldınız bari stok yapın biraz yoksam tam küllüm olacaksınız.

8.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Talimat verdim bankama sabah 9 da. Yarın 13:30 gelin dediler bakalım fizikiye geçiyoruz hayırlısıyla.

Bahçeme derin bir kuyu kazdırdım bahçıvana.
     Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku

Para arzının döviz kısmındaki para çarpanı etkisi ile sistem dışına çıkarılan her 1000 dolar bankacılık sistemi içindeki geniş nihai döviz para arzında 4000-5000 dolarlık bir azalışa yol açabilir. Para çarpanının düşük olduğu gelişmiş ülkelerde bu etki daha azdır. Ama Türkiye'de ciddi etkileri olur.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 913/1023 İlkİlk ... 4138138639039119129139149159239631013 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •