Sayfa 921/1023 İlkİlk ... 4218218719119199209219229239319711021 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 7,361 - 7,368 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Atom parçacığı kardeşimizi kutluyor..başarılarının devamını diliyorum..
    Bu proton arkadaşımızın forumun eski bir üyesi olduğunu ve yeni kullanıcı adıyla bizi trollediğini düşünüyorum,ama kim?

Alıntı Originally Posted by SaKaR54 Yazıyı Oku
    Kimlik bilginiz var. Ya yarın öbürgün getir bakalım o dolarları yoksa cezasını öde derlerse ?
    Benim dolarda bankada sonuçta ama bu işin eni sonu aşağıdaki gibi olur o durumda..

Kore yarımadasının gece uzaydan görünüşü..

Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Aşağıdaki ise Kore yarımadasının durumu..

Demokrasi niye çok lazım, çok belli oluyor..

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Bu proton arkadaşımızın forumun eski bir üyesi olduğunu ve yeni kullanıcı adıyla bizi trollediğini düşünüyorum,ama kim?
    Kendisi söylesin..

Ama o hızlı öğrendiğini söylüyor..

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    baba oğlunu günlük 4.50 lirayı aşan harcaması için uyarmıştır böyle gidersen harçlığını azaltırım demiştir çocuk biraz ürkmüştür önce hafif azaltmıştır daha sonra babasının davranışlarından tekrar özgüven sağlayıp tekrar 4.50 lira harcamaya başlamıştır babası o günkü uyarısından beri sessizdir çocuk artık 4.50 lira harcadığı gibi extra lolipop ciklet almaktadır ...........
    O çocuğun babası Dolar tutuyorsa sorun yoktur, aslında çocuk her geçen gün daha Tl harcamaya başlamış ama bundan haberi yok demektir.

5. CDS ler artmaya devam ediyor; 292,73 %3,99
    Dolaresin şakası yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Servet ve gider bildirimin olduğu dönemde (The rahmetliden önce) hesap uzmanı olarak yazdığımız 10 raporun sekizi "servet farkı" üzerineydi...

O dönemde gelirini ve de servetini gizleyen cingöz mükelleflerle bizlerin savaşı çok zevkli olurdu.

Düşünün o dönemde mükellefin bankada hesaplarını ortaya çıkarmak için kendisinin ve ailesinin her ferdinin o il ve ilişkili olduğu il ve kasabalardaki bankaların tüm şubelerine teker teker yazı yazardık.

Yanıtların gelmesi uzun zaman alırdı.

Tapu dersen öyle...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Büfeci bir arkadaş vardı. Akinonyalı...Kentuftu sanırım. Üslup ve bilgi onun.

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Bugün en geç yarın ( gece acil toplantı yaparak) yaptı yapmadı kestaneyi çizdirmeyi bırakın birileri o kestaneyi patlatırlar. Mb`nın bugünkü ihalesine talep olmaması bence kesin bir gösterge lakin bunların yada bunları zorlayanın akıl sağlığı yerinde olmadığı için kesinde bir şey diyemem.
    Malum parite 1,23-1,24'lerde güzel hikayeler yazıyorduk memlekette..

Şu an parite 1,1745..

ABD faizleri nezninde 1,15'ler bir hikaye, 1,10'lar ayrı bir hikaye yazdırır memlekete..

1'leri hiç düşünmeyelim..oha oluruz sonra..

Sayfa 921/1023 İlkİlk ... 4218218719119199209219229239319711021 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •