Sayfa 931/1023 İlkİlk ... 431831881921929930931932933941981 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 7,441 - 7,448 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

" Irak'taki Amerikan askerlerine duacıyız", Irak işgali sırasında;

"AKP bir İslam partisi değildir", Mason University'deki konuşmasında;

" Mayınlı arazileri Simon alsa ne olur", mayınlı arazilerin satışı sırasında;

" Rasmussen asla NATO genel sekreteri olamaz, peygamber efendimizin karikatürleri nasıl ifade hürriyeti kapsamında olabilir", NATO'ya yeni genel sekreter seçimi sırasında;

"Aslında zaten fiili yarı başkanlık sistemi işliyor", dün;

"Başkanlık sisteminin faydalarını bilmeli halkımız, ben tartışılmasını istiyorum!", yine dün;

"Düğmede Türkiye'nin de parmağı olmalı", Füze Kalkanı görüşmeleri sırasında;

"Filistin'deki acılara kayıtsız kalamayız", aklına her estiğinde;

"Model Ortağız", Obama her gaz verdiğinde;

"GOP'un Eşbaşkanıyız", her Silivri tutuklaması sonrasında;

"Sayın Mübarek, kefenin cebi yok...", eşbaşkanlığın getirisi aklına geldiğinde;

Ve benzeri birbirinden çelişik pek çok ifade ile son 16 yıla damgasına vuran garip kişilik, ülkemizi de çelişkiler ülkesi yaptı. Hem de Mısır'dan beter...

Geri viteste İleri Demokrasi, kredi borçluluğu anormal rakamlarda olmasına rağmen kişibaşına düşen gelir, vatandaşa göre artan ama TÜİK'e göre neredeyse sabit enflasyon, seçim dönemlerinde coşan fakat seçimlerden sonra küsen sosyal yardımlar, yabancı ülkeler ile sırf Türk kamuoyunu tavlamak adına girişilen tehlikeli tiyatrolar, SIFIR SORUMLULUK POLİTİKASI, açılır-kapanır etnik açılımlar, uzaktan kumandalı AB standartları, ıslak imzasız fakat uygulanan IMF Politikaları
    Evangelist-Zionistler kase peşinde Kudüs'e yaklaşırken,Rothschild en büyük oyununu kurguluyor,Recep Bey oynuyor.

Napolyon, Hitler, Nixon hepsi eşbaşkandı;hepsini de çıkarıp aldığı bataklığa geri attı, sadece tarih kitaplarında resimleri ve kötü şöhretleri kaldı.
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Bir haber de ben iliştireyim okumak isteyenler için.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...otu_haber.html
    Bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine...

Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    Daha da art lan daah da art. Gitsinler
    Öyle yağma yok gittim demekle olmaz bu işler HESAP verecekler demediler mi biz kefeni elimizde taşıyoruz diye görelim bakalım.

Acaba bu ardan zentürk maaşını tl ile mi alıyordur.Bak şimdi sardı beni bir merak.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben kaçarım 4.60 ı bensiz yapmayın
    iki dakika daha sabret başkan

6. 4,60 max 4,70 demedi demeyin..

Ytd..

Sadece hissiyat..

teknik grafik falan kalmadı zaten ülkede

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    4,5820 +0,0910 +2,03%
    Başkan Bahçeli ye telefon et..!
    Bahçeli çıkıp konuşsun..!!
    doları iyice ateşler..!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 931/1023 İlkİlk ... 431831881921929930931932933941981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •