Sayfa 964/1023 İlkİlk ... 4648649149549629639649659669741014 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 7,705 - 7,712 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,397
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Görende forumdakileri tığ teberşah zannedecek.
    şaka bir yana Allah dahaçok para ve huzur versin...bende yok...hayatımda yediğim darbeler malesef çok fazla para kazanmamı engelledi.....Allah sizi çocuklarınıza ve ailenize bağışlasın.şurda iki kelam öğreniyoruz sizden ve diğer arkadaşlardann.yoksa boş teneke gibiyim
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,397
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Adamın nicki zaten deliretto, milleti yiyor twitterdan Özgür Demirtaş'ta yazıklar olsun falan yazmış gerçek zannedip.
    adam trend oldu
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    şaka bir yana Allah dahaçok para ve huzur versin...bende yok...hayatımda yediğim darbeler malesef çok fazla para kazanmamı engelledi.....Allah sizi çocuklarınıza ve ailenize bağışlasın.şurda iki kelam öğreniyoruz sizden ve diğer arkadaşlardann.yoksa boş teneke gibiyim
    Eyvallah+estağfurullah. Herkes birbirinden bir şeyler öğreniyor forumda. Forumda şimdiye kadar çok çok az boş teneke gördüm, 14485 üye içinde bir elin parmaklarını geçmez.
    Son düzenleme : rxpu; 22-05-2018 saat: 00:33.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Valla şaka maka ben borsa işini bu forumdan öğrendim sayılır.Para kazanamadık ama çok eğitim aldık borsada )))))))Hemen hemen her konu ortaya atılınca işi bilen biri gelip 2 yorum yapıyor, olay kısa yoldan öğrenilmiş bilgi sahibi olunmuş oluyor.Kendi adıma bu forumdan çok ama çok memnunum.Bir şey öğrenmeme vesile olan herkese yeri gelmişken teşekkür etmem gerektiğini düşünüyorum.

5. Flaş flaş ne hikmetse yine flaş. Alınan son ekonomi haberlerine göre Merkez Bankası Başkanı ve üyeleri sahurda külliyede olacakmış. Yeni bir faiz arttırımı mı? Yoksa merkez bankası adamlarını sahaya mı sürecek. Büyükler şimdi ne yapacak dolar tekrar 4.00 leri görecek mi? Zaytung haberi gibi tamamen atmasyon....

Son yorumum hakiki içten düşüncelerimdir,moderatörlerden biri şu anda burda diye değil ha ,yanlış anlaşılmasın arkadaşlar )))))))))

7.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Flaş flaş ne hikmetse yine flaş. Alınan son ekonomi haberlerine göre Merkez Bankası Başkanı ve üyeleri sahurda külliyede olacakmış. Yeni bir faiz arttırımı mı? Yoksa merkez bankası adamlarını sahaya mı sürecek. Büyükler şimdi ne yapacak dolar tekrar 4.00 leri görecek mi? Zaytung haberi gibi tamamen atmasyon....
    Ünlü bir döviz spekülatörü tcmb'nin arka ve ön kapılarına adam dikmiş, 7 Hazirandan önce ppk üyelerini komple içeri girerken görürse gömecek tüm dolarları. (zaytung değildir.)
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Ula baydınız haa. Kentıfu başkan adayı yapın gitsin. Protonu da parçalayın elektron olsun yok en iyisi mi kara madde olsun bitsin bu iş.
    👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Sayfa 964/1023 İlkİlk ... 4648649149549629639649659669741014 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •