Sayfa 972/1023 İlkİlk ... 4728729229629709719729739749821022 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 7,769 - 7,776 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    biraz sakinledim
    Huzur veriyor demi seyretmek..

Bizim kuşçu, güvercinci ne yapıyor..gözükmüyor..

3,950'de sattıklarını alabilmek için palayı bekliyor herhal..

Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Huzur veriyor demi seyretmek..

Bizim kuşçu, güvercinci ne yapıyor..gözükmüyor..

3,950'de sattıklarını alabilmek için palayı bekliyor herhal..
    onu avcılar vurmuş
    bugünkü bankaların hareketine bakınca bugübn yarın yada bu hafat içinde banklarda bir anda %5 lik düşüş bekler hale geldim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Fondan gelen 200 bin ile 43 bin dolar 4,58 den sabah saat 8:45 de aldım. Pişman değilim. Yine olsa yine yaparım . )
    Valla sizin için inş yanılıyorum diyecem ama bende tam tersi bugün sattım

Buralardan almak valla çokkk buyuk cesaret ve risk bence

Yanılıyorsam zaten yuksekten aldığım dolarlarda erken vedalaşmış olurum..

Tam tersi olursa belki bahri ve benim gibi tl de yakalanmış insanlar biraz nefes alır..

Dolar kendi halinde , salmışlar çayıra mevlam kayıra... Hep yukarı yada aşağı giden finansal enstrümandan para kazanılamaz muhakkak arada düzeltme baabından ufak tefek hareketler yapacak. Lakin Doların bugünki aşağı hareketinde bizim ŞAM BABASI yada İSKELE BABASI durumundaki Mb nın bir atraksiyonu olduğuna dair bir bilgi yok. Görünen ufak bir kar realizasyonu.

5.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Dolar kendi halinde , salmışlar çayıra mevlam kayıra... Hep yukarı yada aşağı giden finansal enstrümandan para kazanılamaz muhakkak arada düzeltme baabından ufak tefek hareketler yapacak. Lakin Doların bugünki aşağı hareketinde bizim ŞAM BABASI yada İSKELE BABASI durumundaki Mb nın bir atraksiyonu olduğuna dair bir bilgi yok. Görünen ufak bir kar realizasyonu.

benide o hüylandırıyo zaten

çok sessiz..

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Parite 1,1820'ye yükseldi, dolar 4,55..pek iyi bir görüntü değil esasen..trend-friend meselesi..

şu anda herkes aynısını yapıyor havuzculara dikkat edin korkularından ne varsa alıp kaçacaklar doalrıda onlar patlatacak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Parite 1,1820'ye yükseldi, dolar 4,55..pek iyi bir görüntü değil esasen..trend-friend meselesi..
    US 10 yıllıklar 3,07..gevşeme olmadıkça çok fazla değişen bir şey olmaz kanımca..ayrıca QT şu an 30-30 devam ediyor..malum 40-40, 50-50 devamı gelecek..

Ve işin sırrı ABD 10 yıllıklarında-faiz artışı esasen..gidişat ile birleştiğinde en parlak ABD gözüküyor;

Bizim MB'mızın ise yukarıda tabloya göre faiz artış moduna önceden yavaş yavaş geçmesi gerekiyordu..tabiki güçlenen dolar sebebiyle kontrollü kur artışına da..başka yapcek bir şeyi yok/yoktu..

Sayfa 972/1023 İlkİlk ... 4728729229629709719729739749821022 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •