Sayfa 929/1023 İlkİlk ... 429829879919927928929930931939979 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 7,425 - 7,432 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Doalr doymak bilmiyor, her dakika yeni tepeler, vur vur inlesin abbas dinlesin.

4,5803 +0,0893 +1,99%
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4,5820 +0,0910 +2,03%
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Şimdi bu Tayyip efendinin banka hesaplarında ( artık neredeyse ya da kimlerin üzerine ise ) bir sürü milyar dolarları yok muydu?
    Adam durduk yere neden MB ye müdahale etsin.
    Durduk yere zenginliğini katlıyor işte. Bi saray yetmedi bi de ikinci saray yavrusunu da yaptırıyor.
    Seçime kadar dolar tam gaz, seçimden sonrasını kimse tahmin bile edemiyor,
    Bu iş şaka maka bizim tayyibe yarıyor.
    E dışarıda bir sürü şakşakçısı ( Yavuz B gibi mesela ), maaşını dolarla alan bir sürü personeli, hazineden yardım verdiği bir sürü vatandaş varken ancak bizim gibilerin sorunu olur dolar
    Sahi, bu adamın kaç milyar dolar serveti var bilen var mı?
    Bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine...

5. Ülke yangın yeri iken , betona faiz indirimi , vergi yüzsüzlerine af , trafik cezasına af vb. dalga mı geçiyorlar bunlar. Aslında adamlar resmen söylediler ( milletin a.... koyarız diye ) ama hakkaten bizde ne kalın kafalıymışız beya. Halen adamların orasına burasına kıl olma peşindeyiz. Yarın deseler ki ; her evde 30 gün boyunca sadece makarna yenecek, bütün birikimleri bize teslim edin deseler vallahi bir ton insan uygular. Artık hiç bir umudum kalmadı.
    Muhalefet derseniz zaten iktidar olmadan koltuk peşinde. Sadece adaylar meydanda, gerisi kendi keyfinde. Sn.umutabi ' nin serzenişlerine ufaktan alınıyordum ama çok haklıymış. Powerpc de öyle bağıra bağıra gitti. Merkeze, devletin bakanına, danışmanına güvenen yanar durumuna düştük. Oysa onlar bize döviz alan yanar demişlerdi.
    İnsanlar cezaevine boşuna düşmüyor, bir anlık kızgınlıkla neler yapılmıyor ki....

Burgulu burgulu dalgalı dalgalı dalgalı ... Dibine kadar girmeden bitmez bu işler , beter olacaklar ki yeter desinler.

ben kaçarım 4.60 ı bensiz yapmayın

Duhul
    Mar 2018
    İkamet
    Kaçak Akinonya Şatosu
    Gönderi
    1,478
    Bu akşam bir şeyler oldu oldu.
    Faiz artışı da para etmeyecek söyleyeyim.
    Direkt akinonya parasına geçcez.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 929/1023 İlkİlk ... 429829879919927928929930931939979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •