Sayfa 935/1023 İlkİlk ... 435835885925933934935936937945985 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 7,473 - 7,480 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Artık bunların `God` da help edemez bilmem belki güneş tanrısı yardım eder.
    Umit Akcay
    Umit Akcay
    @umitak
    ·
    16 m
    Erdoğan’ın geçen haftaki Londra seyahati sırasında bir röportajında FSEN teorisini dile getirmesi, uluslararası finans basınını ve yatırımcıları “şok†etti. Erdoğan neden böyle açıklamalar yapıyor, MB neden müdahale etmiyor soruları aslında yanıtsız değil.
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Evet TCMB Dolar/TL'de en geç hangi aralıkta faizleri artırır tahminleri alalım: Mayıs ayı için geçerli tahminim 4,70-4,80 arası
    Tami tamina 5 gaymede...

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Benim seçim sonrası agrasif bir devalüasyon öngörüm yalan olacak galiba. Bu adamlar resmen kontrollü devalüasyon yapıyor her gün.

Bu şartlarda seçim olur mu olursa nasıl olur muallak. Abbas’da plan çok gerçi. Ne demişti a,b,c planım var. Yürü be abbas kim tutar seni.🤪
    Devamlı fikir değiştirdiğinizi görüyorum sayın forumdaş. Valla bloomberg ht deki ekonomistleri aratmıyorsunuz.

Ustatlar, Mutercimlerin videosunu izledim simdi. Son secim diyor, varmi boyle birsey, bunu masil yorumlayabiliriz. Panorayaklik bir hastaliksa sanirim , bir uzmana gorunmem gerekecek.

5.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Tami tamina 5 gaymede...
    Müdahale etmez seçime kadar 5,30 tl. olur.Seçimden sonra gelen hükümet enkaz devralır. Kısa zamanda yeniden seçime gitmek zorunda kalırlar.O seçimde AKP tekrar %60 ile umut olarak gelir dermişim.
    Y.T.D.

Duhul
    Mar 2018
    İkamet
    Kaçak Akinonya Şatosu
    Gönderi
    1,478
    Bloombergde Ege bey vardı.
    Sarmaldan bahsetti.
    Bu sarmalın kırılması için faiz arttırımı lazım dedi.
    Mete Yüksel de şimdi faiz artarsa tahvil faizi düşer demekte.
    Çok geç kalınabilir bu gidişle.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Devamlı fikir değiştirdiğinizi görüyorum sayın forumdaş. Valla bloomberg ht deki ekonomistleri aratmıyorsunuz.
    O zatlar değnekçi yani sahibinin sesi Bloomberght ye çıkarılanlar..!!
    CRASH Tüm HIZIYLA YOLDADIR..!!
    ABBAS Yolcudur..!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by feray007 Yazıyı Oku
    Müdahale etmez seçime kadar 5,30 tl. olur.Seçimden sonra gelen hükümet enkaz devralır. Kısa zamanda yeniden seçime gitmek zorunda kalırlar.O seçimde AKP tekrar %60 ile umut olarak gelir dermişim.
    7 haziramda neyapicak ozaman orucuz faiz artirmak orucu bozar mı diyecekler

Sayfa 935/1023 İlkİlk ... 435835885925933934935936937945985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •