Sayfa 445/1023 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545945 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. sn powerpc dolarda ilk alışınız kaçtı sizin?
    Son düzenleme : epikurus; 18-04-2018 saat: 00:19.

2. Dolar da bitti, faiz de. Devir coin devri. Bundan sonra elime geçenin %100'ü coin'e.

3.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    ben daima haklıyım,çünkü haber kaynaklarım geniş. enformasyonu kıt olan KY kaybetmeye mahkumdur. Bu senenin tepesi 5,10
    2017 senesinde dolar için ne kasım ayı tahmininiz tuttu, ne de yıl sonu hedefiniz
    ben hep haklıyım derken, giritl bir bilginin lafı aklıma geldi, tüm giritliler daima yalan söyler demiş..

4.  Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    sn powerpc dolarda ilk alışınız kaçtı sizin?
    okumadınız yada bir cevabınız yok sanırım

yanlış hatırlamıyorsam siz 3,50 lerin üzerinden almıştınız dolarları (buradan yazdıklarınızdan aklımda öyle kalmıştı)

o zaman londralı dostlarınız sizi bilgilendirmiyorlar mıydı?

kimsenin hangi fiyattan alıp sattığı kimseyi tabiki de ilgilendirmez ama yazdıklarımızda biraz daha seçici olsak diye düşünüyorum..

5.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    2017 senesinde dolar için ne kasım ayı tahmininiz tuttu, ne de yıl sonu hedefiniz
    ben hep haklıyım derken, giritl bir bilginin lafı aklıma geldi, tüm giritliler daima yalan söyler demiş..
    suni akımların yarattığı cızırtı beni ilgilendirmez,gidişat belli. 3-4 ay sapma bunu değiştimez.Bu yılın tepesi 5,10

6.  Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku

yanlış hatırlamıyorsam siz 3,50 lerin üzerinden almıştınız dolarları (buradan yazdıklarınızdan aklımda öyle kalmıştı)

kimsenin hangi fiyattan alıp sattığı kimseyi tabiki de ilgilendirmez ama yazdıklarımızda biraz daha seçici olsak diye düşünüyorum..
    benim ilk alışım 1,86 ! ondan sonra çeşitli sebeplerden dolarımın çoğunu bozmak zorunda kaldım. 2016 kasımda 3,39 dan tekrar trene atladım,ben eurusd 1,10 altına gelene kadar dolardan inmem,sonra eur/gbp trenine binerim, ben ne yazdıysam odur gak guk bize yakışmaz.

7. Bu yılın tepesi 5,10. 5-10 krş sapma olabilir,kaynak sağlam. 5 eylül'ü işaret ediyorlar.Ben o hafta ABD de olacağım,ne tesadüf !

8.  Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku

Sen hic bu forumda para kaybeden gordun mu.
    Net 3.60 ustu maliyeti vardir.sonradan dolar 3.39 gorunce alim yapip ortalama düşürdü de ne kadar düştü.
    Cogunlugu 3.60+ olmak uzere bi kismida yazin 3.39 a dustugunde biraz alim yapti

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 445/1023 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •