Sayfa 322/1023 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Benzine ve mazota okkalı zammın eli kulağında, belki yarın belki yarından da yakın.
    Simdi giderken depoyu fulleyecegim bir kerede zam yaparlarsa en az %3 yapmaları lazım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Piyasa faizi 14.55 olmuş. Rekor galiba.
    Şimdi bu gerzek sıcak para tradercılar 3.80 lerden Dolar bozup 12.30 civarından bu tahvillere girmişti. Satıp makatlarına girenle çoktan kaçıp gidecekler lakin piyasa sığ alıcı olmayınca elleri mahkum Dolarda long pozisyon alıyorlar o neden bu AÇ gözlü salaklar yüzünden Dolar olması gerekenden daha agresif hareket yapıyor . Bir miktir olup gitseler de gerçek dolar/Tl fiyatını görsek.

3. Her geçen gün yeni bir rekor kırıyor. Yarınki rekor kaç olabilir. 4.20 üzeri mümkün mü

4.  Alıntı Originally Posted by yenler83 Yazıyı Oku
    Satip alttan alma ihtimalimiz varmi. Gunluk iyi yukseldi. 4.10 gibi alabilirmiyiz
    kesin fırsat verecektir.. fakat tabi ne olur bilinmez.. belki tekrar 4 ü gösterebilirler..

5. Geçenlerde batsın sizin kurunuzu demişlerdi. Adamlar yanlış anlamış artsın sizin kurunuz oldu. Açık açık düşsün sizin kurunuz dese daha anlaşılır olur. Tabi düşerse.

6. dikkat ettiyseniz dolar seans içerisinde rekorlarını tazeliyor. Akşamdan pozisyon alıp gündüz rekor seviyeden kar reailze ediyorlar gibi geldi bana. Onlara bir tavsiyem var. Burdan satıp 4.2 üzerinden pozisyon almak zorunda kalabilirler. Ha bu arada KREDİ DERECELENDİRME KURULUŞLARINI UNUTMAYALIM. ENFLASYON, YÜKSEK KUR VE CARİ AÇIK VERİLERİ SALYALARI AKAN KREDİ DERCELENDİRME KURULUŞLARINA NOT İNDİRİMİ YAPMAK İÇİN ELLERİNE FIRSAT VEREBİLİR. Yarın Cari Açık rakamları açıklanacak. Muhtemelen fazla gelecek ve hafta sonuna kadar KREDİ DERECELENDİRME KURULUŞLARI Tilki gibi meydana çıkabilirler.

7.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    aralık sonu..

liseden arkadaşlar var. arada bir yemeğe çıkarız. boş adamlar da değiller hani. odtü boğaziçi mezunu falan. biri büyük bi bankada hazinede müdür, öbürü en büyüklerden bir yatırım şirketinde genel müdür yardımcı. bir diğeri hayatını amerikan borsasında al-satla idame ettiriyor. hayat dediysem de 600 m2 villada krem dö la krem tadında bi hayat. adamların site aidatları ile beş kişilik aile geçinir rahat. aralarında birkaç forum takip etmekten öte bu işlerle alakası olmayan bendeniz.

e madem yakalamışım adamları.. hadi ulan dedim 2018 mart sonu usd kur tahmini yapıp yazalım bi kağıda. faydalanacam ya arkadaşlardan. hazineci 3,75.. yatırımcı 3,85.. borsacı 4 yazdı kağıda.. ne cesaretse yemeğin ertesi günü gözü karartıp 3,81 den bi 100K dolares daha aldım.

sonuç…

bu gidişle kısa bir süre sonra üç beş gün sapmayla 4,15 tahminim gerçekleşecekmiş gibi görünüyor…

peki şair burada ne demek istiyor?

memleket bu haldeyken bilgi tecrübe grafik vs bi yere kadar çalışıyor. hislerinizi göz ardı etmeyiniz. ben parasının değerini korumaya çalışan uzun vadeli düşünen biri olarak anlattım bunu. kısa vurkaçlara kafam basmaz. bassa da yapmam zaten. en fazla, gevşerse bi 100k daha atarım kenara

adettendir.. YTD.
    aslında bilgili dediğimiz insanlar "zihniyet bozuk" insanlar.. gerçekten bilgili insanla zihniyeti bozuk insanları karıştırıyoruz.. mesela bu insanlar genel olarak sıradan insanların tasarrufunu yatırdığı bir bankayı devletin batırabileceğini, kapatabileceğini tasarrufları ödemiyeceğini bilir (yasal olarak zorunda olsa bile)

bu bakımdan o bankaya para yatırmazlar.. İŞTE BU SÖYLEDİĞİM "BİLGİ, AKIL, ZEKA, KAPASİTE" DEĞİL...

8. http://m.ensonhaber.com/iranda-dolar...abitlendi.html
    Yine subliminal mesajlar görüyorum. Bakın haberde detayda.

Sayfa 322/1023 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •