Sayfa 95/193 İlkİlk ... 45859394959697105145 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 753 - 760 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. metroya kredili islem yasagi gelmis. onu biraz dinlendirseee buralarla oynaşsa az...eger metroyla oynasmaya devam ederse sirada burut takas var...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. bistte yabanci, bankalar basta olmak uzere fena satti, fakat bizim batumlu yabanci ufakta olsa destek olmus gibi :) bi tepki geleydi 1.35/1.10 arasi beklentiyle alıp bir miktar bıkmiş ve bistteki kelepir tahtalarda sansini denemek isteyen ky. icin çıkış sansi olurdu. belki bu sekilde bir miktar hafiflerdik :) galipcimde boyle dusunse iyiydi de simdilik hic sinyal yok...

ayriyeten galipcimin kagidinda zaman zaman investaz kurumunu gorurum cuzzi ufak alir cogu kez ama onu alimda gordugumun ertesi gunleri hafifte olsa pozitif olurdu eskiden :) bakalim totemim tutacakmi.

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. yok hocam nu ******** 1 altına çekmeden rahata etmeyecek
    DİKKAT !!!!! SADECE TAHMİNDİR YTD

4. Trump un bu gece acikladigi yaptirimlar tirt. olmayan ticaret hacmi anlasmasini sonlandirmis ve celige %50 vergi tekrar...sabaha dek komikadam trumpun fikri degismesse borsa yarin duzeltme yapabilir; bu gün iyi silkelediler deriz o vakit. ozellikle bankalarda...Bizimki nolur bilinmez...

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. 20dk da kac lot siz sayin :) cok pis mal cakiyo galipcim...

7. Hocam daha dibi bulamadımı bu kaşalotlar ne dersiniz teknik ne diyor acaba
    DİKKAT !!!!! SADECE TAHMİNDİR YTD

8.  Alıntı Originally Posted by simsek2323 Yazıyı Oku
    Hocam daha dibi bulamadımı bu kaşalotlar ne dersiniz teknik ne diyor acaba
    teknik olusumlari desteklemedi. simdilik belirsizlikle biktirma moduna devam gibi

Sayfa 95/193 İlkİlk ... 45859394959697105145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •