Sayfa 101/193 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 801 - 808 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 100 defa 25 ya da 50 lot yaksa baştan aşağı uzuuunca bir yeşillik olur ama bir defada 5bin lot verdi mi aldığını direkt vermiş oluyor..konuyu da kapatmış oluyor,elimizden gelen bu...boğazımıza kadar hisseye gömüldük,sürükleniyoruz..hayırlısını ALLAH tan dilemek lazım...y.t.d.

2. 410000 lot 98 emir olarak satışta 1,14. 1,11 seviyesini bende bekliyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by emos Yazıyı Oku
    410000 lot 98 emir olarak satışta 1,14. 1,11 seviyesini bende bekliyorum.
    bazen sağ gösterip sol vurma tarzıbir hareket te olb..takdir sizin...y.t.d.

4. Metro ve Tukaş ta hisseleri devrederse biraz nakit bulup buraya gelebilir. Onun için burada daha zaman var. Acele etmeye gerek yok.
    102 emir ile 553000 lot kadar satış var şu anda.

5. galipcimin mal satma derdi yok suan...eger oyle olsa iki kademede durmaz tahtanin gici basi oynardi ileri geri...suan galipcim tezgahi 13e kurmus...14ten almam 13e bikan versin modunda...yeni alacaklarida 11 e gelebilir diye bekletiyor :) super tezgah win win stabil toplama modu...tabi son 3 gunluk hareketleri bu sekilde...hacimden de bu teyit edilebilinir...1.27/1.04 arasi alanlarin mali kucaga vermesini bekliyor paşam ;) bu hafta bilanco gelir belki...

mal pazarlayan tahta metro dansoz gibi mubarek %5 eksi arti gel kisa surede para verecem diyo galipcim ;) yersek
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. benim tahminim bist ve bankalar gap doldurmaya suzulurken bir kac gün...bizimki stabil modda 11/15 arasi sakin dusuk hacimle seyredebilir...tabi galipcim ansizin dugmeye basmaya karar vermez ise...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 101/193 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •