Sayfa 102/193 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 809 - 816 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. grup sirketleri 3.ceyrekde metrodan sonra kar aciklamaya devam ediyor mtryo 2.ceyrek 2m.civarı iken 9milyon, atlas
    500bintl civarı iken 6,5milyon civari kar acikladi...

alttan alttan grup sirketlerinde nedenini bilmedigimiz bir kaynama var ama hayirlisi diyelim...
    Son düzenleme : illim; 23-10-2019 saat: 04:50.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. bu gün tezgahı 15e kurmus galipcim...vereni alirim 15ten diyor
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    bu gün tezgahı 15e kurmus galipcim...vereni alirim 15ten diyor
    sayın üstadım yazılarınızı dikkatle takip ediyorum,aklıma takılan;eğer şirket içinden biri alıyor sa belli bir lot üzerindeki alım ya da satımların mı haberi kap a gönderilir?yoksa aldığı gün sonu tek lot ta olsa göndermeli mi? y.t.d.

4.  Alıntı Originally Posted by docktor4462 Yazıyı Oku
    sayın üstadım yazılarınızı dikkatle takip ediyorum,aklıma takılan;eğer şirket içinden biri alıyor sa belli bir lot üzerindeki alım ya da satımların mı haberi kap a gönderilir?yoksa aldığı gün sonu tek lot ta olsa göndermeli mi? y.t.d.
    ustad galip in tarzi şu; önce kulucka yani farkli kisiler uzerine acilmis hesaplardan gerek panik zamanlar gerek testere modunda toplamayi yapar...nezaman ki yukselis icin dugmeye basar o vakit metro uzerinden o kulucka hesaplardaki mali alim yazarak kayda gecer...

yani suan kulucka hesaplara aliyorsa bile bildirim zorunlulugu yok. bir pay sahibi %5i gecmeden bildirim yapma zorunlulugu yok. sadece yonetimde bulunan kisilerin alimlarinda %5 siniri gozetmeksizin bildirim sarti var...

yani testere modunda ky.gorunumlu kulucka hesaplarla toplaniyor ise yasal zorunluluk olmaz...örnegin ahmedin hesabina 250bin alir mehmedin 300bin alir gibi...

5.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    bu gün tezgahı 15e kurmus galipcim...vereni alirim 15ten diyor
    15ten birileri para sokuyor gibi....

6. yabancı takas

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    15ten birileri para sokuyor gibi....
    yabancı takası %8,11 e gelmiş. .. az kaldı %10 nun üzerine çıkınca yükseliş geliyor. :)

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 102/193 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •