Sayfa 103/193 İlkİlk ... 35393101102103104105113153 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 817 - 824 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. çok yordu

En azından avturla aynı fiyat olmalıydı..

2. bikac gundur batum yatirim finans uzerinden mi yabanci oranina calisiyo acep...bilemedim...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. diger yandan acik orani giderek azaldi...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. yabancı takas

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    bikac gundur batum yatirim finans uzerinden mi yabanci oranina calisiyo acep...bilemedim...

yatırım finans ve teb yabancı yatırımcıya virmanlıyor.

bence haklısınız hisse yurt dışında '' batum'' da toplanıyor olabilir. oranı %10 u geçince yükselişe geçecektir. yabancı oranı %50 e üzerine bile çıkabilir. beni hedef fiyatlarım 2.40 . çok hızlanırsa tavan tavan yaparsa 10 lira üzerine atabilir. bence çok süprizlere gebe.

bu arada başka büyük yatırımcı oyuna girerse tüm hisseleri eline yıkarlar. ya da küçük yatırımcı atlarsa küçük yatırımcı da kalır. benim tahminim bu hisseye büyük yatırımcı grubu girmez. küçük yatırımcılar tavan tavan gittiğinde atlayabilir. forumlarda çok fazla küçük yatırımcı olmaya başlarsa ben kaçarım..
    herkese bol kazançlar.

5.  Alıntı Originally Posted by r.elmali Yazıyı Oku
    yatırım finans ve teb yabancı yatırımcıya virmanlıyor.

bence haklısınız hisse yurt dışında '' batum'' da toplanıyor olabilir. oranı %10 u geçince yükselişe geçecektir. yabancı oranı %50 e üzerine bile çıkabilir. beni hedef fiyatlarım 2.40 . çok hızlanırsa tavan tavan yaparsa 10 lira üzerine atabilir. bence çok süprizlere gebe.

bu arada başka büyük yatırımcı oyuna girerse tüm hisseleri eline yıkarlar. ya da küçük yatırımcı atlarsa küçük yatırımcı da kalır. benim tahminim bu hisseye büyük yatırımcı grubu girmez. küçük yatırımcılar tavan tavan gittiğinde atlayabilir. forumlarda çok fazla küçük yatırımcı olmaya başlarsa ben kaçarım..
    herkese bol kazançlar.
    bu yada daha dusuk fiyatlarda seyrederse dediginiz gibi ky. orani artabilir. bu nedenle eger galibin zihninde avgyo ya dair kücük/büyük capli bir operasyon mevcut ise daha fazla oyalanmadan öncelikle 1.3x ve akabinde cok beklemeden 1.5x ve 1.8xleri denemesi gerek...zaten 1.5x/1.8x arası son 2yilda almis olan ky.nin buyuk orani birakir...ancak 2 yil onceki operasyonda 2üzeri hapsolmus olan bir miktar ky. umutla elinde tutabilir...örnegin metroda 1.5 a kadar son 4 yillik ky. kalmadi satti...1.5dan bu gune kadar metro gunlukcu aviyla bos tahta ceviriyor...bu nedenle avgyo eger yapacaksa operasyon oncesi ky. yukunu bir bucuk tavanda zaten atar o maliyette zaten galibi bozmaz...tabi muhim olan soru niyet var mi...

niyet konusundaki umudum bilancoları ve grup kagitlarinda bir toplama egilimi...sapkadan tavsan haber cikarirsa grup icin toplu ivmelenme olabilir suan belirsizligin tadini cikariyor galipcim..

6. galipcim robotlari susturunca son bir saattir durum bu...galipçim robotların olmasa günlük net ky. alım/satım hacmin 100/200 ü geçmez...bir saatte 10bin lot :)

İllim ! Sen daha çook yazarsın burada.Galip,süründürmeden öyle kolay para kazandırmaz..Aylarca ekrana bakar durur Avgyo cular.Ayrıca bu süre içinde de bir sürü fırsat kaçar gider, bu da işin başka bir yanı..

8.  Alıntı Originally Posted by tuncay59 Yazıyı Oku
    İllim ! Sen daha çook yazarsın burada.Galip,süründürmeden öyle kolay para kazandırmaz..Aylarca ekrana bakar durur Avgyo cular.Ayrıca bu süre içinde de bir sürü fırsat kaçar gider, bu da işin başka bir yanı..
    madem tahtada senedin yok avgyo cunun derdi seni mi geriyor gardesim; bi ton tahta var yürü git onlara bak madem ;) yoksa sende sosyal medyada ky. dostu ben bilirimci tahta pazarlayıcı iki güne %10 vaadeden üstadcıklardanmısın...biz çok gördük senin gibi hadi kış kış tweterdaki telegramdaki gruplarınıza orda ky.avına devam burda size ekmek çıkmaz, sen portakalda vitaminken galipcimin kagidini alip satiyoduk biz sen bizim icin kaygilanma rahat ol ;)

BURAYA KADARKİ LAFIM CONCONLARA İDİ;

bundan sonraki lafım gercek ky.lere siz siz olun tweter telegram gibi yerlerdeki pazarlamacilarin gazina gelip daldan dala tahtalarda dolasmayin. 3 gün %5 kazanirsiniz sonra bir gunde %20 eksiye girer tahtada hapsolursunuz. temel analizi mantikli.olan ve teknik olarak son 5 yilin diplerine yakin seyreden tahta sizi bir sure bekletse bile panik ve cosku testere modunda düşmezseniz en kötü %15/30 arasi kar yazar makulden alinmis ise...benim vadem ocak ve mart; ocaga kadar %50 verirse cikarim yok %10/20 arasi kasintiyla ocaga girerse marta kadar %50 uzeri beklentiyle bekler en kotu %30la martta vedalasirim...6 ayda babanizin oglu size %30 vermez...eylulden bu yana kademeli sahiplendim 6 ayda %30/50 arasi alir cikarim...daldan dala gidenlerde bir tahtada yakalanip 1 yil amortiyi alim derdine duser...bu hikayeyi cok gordum sabir olmadan kazanc olmaz...

ayriyeten operasyon halindeki tahtaya girilmez ansizin caninizi yakar sapir sapir %50eksiye takar...avgyo süzme testere modunda henuz operasyon yok...operasyon baslarsa zaten kimse girmez korkudan...
    Son düzenleme : illim; 25-10-2019 saat: 20:01.

Sayfa 103/193 İlkİlk ... 35393101102103104105113153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •