Sayfa 108/193 İlkİlk ... 85898106107108109110118158 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 857 - 864 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 1.20den sattım,aşağıya gelir de alırım diye,maalesef aldı başını gitti...ne önerirsiniz?2016 daki hareketin ilk sinyalleri mi bu? ...y.t.d.

2. Kimse atlamaz ise gidecek çok yolu olur..Yok çok atlayan olursa yine süründürecektir. Grubun karlı şirketlerinden şimdiye kadar diğerlerinin en az iki katı olmalıydı. İnşallah omuzlarımıza biraz daha yük yüklemez, taşıyamaz olduk..Bugün ayrılanlar oldu ve hafiflediyse bir ihtimal:wu:

3. küçük yatırımcı silkelemesi

Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Kimse atlamaz ise gidecek çok yolu olur..Yok çok atlayan olursa yine süründürecektir. Grubun karlı şirketlerinden şimdiye kadar diğerlerinin en az iki katı olmalıydı. İnşallah omuzlarımıza biraz daha yük yüklemez, taşıyamaz olduk..Bugün ayrılanlar oldu ve hafiflediyse bir ihtimal:wu:

ben küçük yatırımcıları tamamen silkeleyen bir hareket olarak görüyorum. harikulade hareket ediyor. ben yabancı takasını izliyorum. bu hisseye günlük al-sat yapanlar dışında küçük yatırımcı zor gelir. günlükçüler de korktu artık kimse gelmez. biz de hızlı yükselişimize geçeriz.

4. 1,20 den geldim şimdi bakalım bir miktar aldım
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

5.  Alıntı Originally Posted by docktor4462 Yazıyı Oku
    1.20den sattım,aşağıya gelir de alırım diye,maalesef aldı başını gitti...ne önerirsiniz?2016 daki hareketin ilk sinyalleri mi bu? ...y.t.d.
    bana verdim birazda ben hammalık edeyim...
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

6. 1,27 den gider bereket versin
    Nakit kraldır.

7. 1.30 kırarsa çok güzel olur

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

8. Derinlik atabilen

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 108/193 İlkİlk ... 85898106107108109110118158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •