Sayfa 109/193 İlkİlk ... 95999107108109110111119159 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 865 - 872 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. sermaye kadar hacim oldu ve hala aliciya goz kirpiyor; 1.13 maliyetli miktarimin 3te 1 ini 27den yolladim...3te 2 ile devam...

20 yildir tanirim galipcimi anlamis degilim her iki yonede goz kirpiyor...bu gun bilanco aciklayip yarin beklentiyi satadabilir yeni giren iki kere dusunmeli ! zamani bol sa hic sikinti yok...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. 1.27 900 k yaptiiii

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

3. Mepet tavana kilitledi

Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

4. bist bankalar onculugunde kafayi 95bine dogru gap kapamaya takmis gibi...galipcim tshtalarinda bikan ky.den kurtulmak istiyorsa bulunmaz ortam...endekse ters yapiyor grup olarak...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. Bakin yıllar önce yine avtur 1.78 ler kadar getirdi avgyo 1.22 ile 1.28 arası salladı durdu bilmiyorum yine acep yine aynı tarih tekerrür edermi bilmiyorum....

6. karanlik oncesi kapanis...

7. a1 capital 32 milyon lot çevirmiş ve 17 bin lot satmış....çalışanları tebrik etmek lazım,bu işin kitabı mı var? sırrı nedir bilen varsa ve yazarsa inanın çok sevineceğim..y.t.d.

8.  Alıntı Originally Posted by docktor4462 Yazıyı Oku
    a1 capital 32 milyon lot çevirmiş ve 17 bin lot satmış....çalışanları tebrik etmek lazım,bu işin kitabı mı var? sırrı nedir bilen varsa ve yazarsa inanın çok sevineceğim..y.t.d.
    acik islemle kademeleri alt ust doldurup gercek diger hesaplara toplar yada satar...robot islemler zaten...cok kafaya takma ustad galibin bir suredir yan islemleri yaptigi araci a1

Sayfa 109/193 İlkİlk ... 95999107108109110111119159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •