Sayfa 111/193 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 881 - 888 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. grup hisseleri özellikle metro mepet ivmelenme surer ise avtur avgyo atlasta onlarin yari degeri kadar destek gorebilir...bu mevsimsellik kosullar dahilinde avgyo icin 2tl civari hayal olmaz...tabiki olayin birde negatif yonu var ki spekulatif patron hisselerinde patronun tirnagina cöp batsa %20 eksi cizme yetenegi var herzaman...bu nedenle karga eşşek hikayesini hatirlatmak isterim...ucmayi bilmeyen hostese ipnelik yapmaya kalkisirsa kendini bulutlarin icinde bosluga duserken bulabilir :) hayalci olmayip gercek olasiliklara gore karar vermekte fayda var...önümüzdeki hafta 1.5lari deneriz gibi...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. Af, acıma, mehamet yok:vk:

3.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Af, acıma, mehamet yok:vk:
    metroya takıldı diğer grup kagıtları anlaşılan .ytd...

4.  Alıntı Originally Posted by hasan06 Yazıyı Oku
    metroya takıldı diğer grup kagıtları anlaşılan .ytd...
    sanki yükselirken metroya takılmış ta...... kağıdı,dönerken hemen peşine takılıyor...? y.t.d.

5.  Alıntı Originally Posted by docktor4462 Yazıyı Oku
    sanki yükselirken metroya takılmış ta...... kağıdı,dönerken hemen peşine takılıyor...? y.t.d.
    aynen öyle katılıyorum....:bravo: ytd...

6. bir tasla iki kus modu galipcim bu isleri iyi biliyor...metroyu taban gosterip metro yukselirken beklenti ile yan tahtalara giren bir miktar kisa vadeci ky.den kurtulmak isterken diger yandan metroda ogleden sonra taban bozarak bir sonraki tabanlarda ky.ilgisini cekmenin alt yapisini hazirlayabilir...lafin özü metrodaki ileri geri cirpinislari ky.cekmek icinken; kismen ucuz kalan gurup kagitlarindaki ky.yide olabildigince silkelemek isine gelecektir...gecmisi bu tip hareketlerle dolu...bakalim bu sefer eksi arti niyeti ne olacak...mepet/avtur/avgyo hala bilanco beklentisini spekule etmedi yeterince...bunlarin haftayada soylenecek sözü kalmis olabilir

malda olanlar bu hareketlerle enseyi karartmamali; diger yandan alici ky. riski goze almali...27yi gecmeyince 18/19 karar noktasina tekrar geldi...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. sayın ilim hocam,nasıl bir rota izleyelim,kapatıp yadsıyalım mı?daha önceki yazılarınızda yazmıştınız bu oyunları işlemleri robotlar yapıyor diye;size şimdi de hak veriyorum...böyle işlem yapanlar;kendilerine yapılan küfürleri tahmin edebilecekleri için bu işlemleri yapmak için çok geniş meşrepli olmak lazım...herkesin harcı değil vesselam.....y.t.d.

8.  Alıntı Originally Posted by docktor4462 Yazıyı Oku
    sayın ilim hocam,nasıl bir rota izleyelim,kapatıp yadsıyalım mı?daha önceki yazılarınızda yazmıştınız bu oyunları işlemleri robotlar yapıyor diye;size şimdi de hak veriyorum...böyle işlem yapanlar;kendilerine yapılan küfürleri tahmin edebilecekleri için bu işlemleri yapmak için çok geniş meşrepli olmak lazım...herkesin harcı değil vesselam.....y.t.d.
    ustad öneride bulunmam mumkun degil bende kendi capimda ky.yim...en azindan bilancolara kadar bakmak gerek nolcana...gundelikcilere lafim yok %10u bazen cebe katan bazende kol bacak kesmeyi goze alir...kufure gelecek olursak haksiz buluyorum cunku adam zaten spekulatur bunu herkes bilerek giriyor bu tahtalara; kolay para yok algi kagitlaridir bunlar kemik olmak lazim...

Sayfa 111/193 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •