Sayfa 112/193 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 889 - 896 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. yabancı takas takip

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ustad öneride bulunmam mumkun degil bende kendi capimda ky.yim...en azindan bilancolara kadar bakmak gerek nolcana...gundelikcilere lafim yok %10u bazen cebe katan bazende kol bacak kesmeyi goze alir...kufure gelecek olursak haksiz buluyorum cunku adam zaten spekulatur bunu herkes bilerek giriyor bu tahtalara; kolay para yok algi kagitlaridir bunlar kemik olmak lazim...

yabancı takası takip edin, bunlar sadece silkeleme hareketleri. büyük yükselişe az kaldı.

2. başkanın sağı solu belli olmuyor.. küfürle ilgili sayın üstadım haksız olduğumu yazmışsınız,siz haklısınız bizler nefsimize yenilip yapıyoruz..keşke yenilmesek nefsimize :( y.t.d.
    Son düzenleme : docktor4462; 01-11-2019 saat: 15:59.

3.  Alıntı Originally Posted by docktor4462 Yazıyı Oku
    başkanın sağı solu belli olmuyor.. küfürle ilgili sayın üstadım haksız olduğumu yazmışsınız,siz haklısınız bizler nefsimize yenilip yapıyoruz..keşke yenilmesek nefsimize :( y.t.d.
    arasıra ekrandan uzaklaşmak lazım anlşılan.. :ok:

4. böyle kapanista milyonlari katinca aklınca ne mesaj vermiş oldugunu sanıyor acaba :) komik adamsın galipcim, dün 26dan sattigim bölümü bu gün 19dan yerine kattım tekrar portfoyun %60ıyla devam bakalım...

bu arada şuan 70kisi metronun forumunu izliyor 6 kisi avgyo yu :) galipcim istedigi reytinge ulasiyor gibi metroda...haftaya hareketli gunler olacak gibi...iyi tatiller...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. Bu iş-bankta yaptigin depolar öz evlat metroyu cok üzüyomuş galipcim...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. 4 kasım itibariyle sınıflama çeşidi değişecekmiş,avgyo da bu değişimden etkilenir mi?yazısı kap a düşmüş...y.t.d.

8. muhim bir şey degil gibi gözüküyor, yeni endeks duzeninde eskisine benzer yerini almış...

Sayfa 112/193 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •