Sayfa 113/193 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 897 - 904 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. gün sonunu bir degerlendirelim, bu gün bir ayı formasyonu sinyali oluştu...olusan ayi formasyonu teyidi icin son kapanis fiyati olan 18i asagi kirmasi gozlenecek pazartesi; ayi formasyonunun iptali icin ise 26yi yukari kirmasi lazim...

bu arada galipcim metroda bu gun itibari ile satisa gecmis; bizde 25m. lot sata sata metrodan mal almiş idi; kiraya biraktigi mallari tekrar almak istermi bakicaz...

avgyo yatirimcisinin psikolojisini alt ust ettigi net; ilk %10/15 hareketinde bir cok ky. galibe mali teslim edecek kivama geldi artik galipcimin niyetine kaldi konu...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. karını katlıycak gibi hisseyi bilenlere sorum olacak acaba son değerlemeler bilancoya yansır mı ve de gürcistandakiler daha önce yansıdı mı bilançoya?
    Yazdıklarım hayali kendi düşüncelerimdir;asla yatırım tavsiyesi olamaz....

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. galipcim metro icin tweterdan mesaj vermeye devam ediyor;

ilk mesaji ne idi; metro 1.5larda iken "catiya cikip manzarayi izleyecem" tarzi bir mesaj vermisti...ve metroyu 3lere tasidi...

simdi ise tweterdan "her sey sona erdiginde baslagici hatirlamaya baslarsin" gibi bir mesaj paylasmis...

spekulatorler mesajlarini bir degeri olsun diye genelde gerceklestirirler...ilerde de benzer mesajlara deger verilmesi icin bu isin rajonunda vardir...nasil metroda 1.5da ky.nin malini toplayip cati mesaji vermis idi; muhtemelen son iki haftadir ky.ye yeter oranda metro satti ve isi bitince mesajini veriyor ;) benim tahminim metro tekrar 1kusurkeri gorecektir...

tabiki bizi metro baglamaz sadece metro yukselirken bizim avgyo nun malini kuluckaya birakip ordan mal almisti...onumuzdeki hafta avgyo da kizlari veya yanci sirketlerinden biri alim yapar ise güzel hedeflere gidebiliriz.

haftaya yön konusunda karar haftasi olacak gibi...gözler avtur mepet avgyo da olacak gibi...metroda flama yada selaleyle suzulme olasi...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    muhim bir şey degil gibi gözüküyor, yeni endeks duzeninde eskisine benzer yerini almış...

acaba diyorum bir yandan ! galipcim bu fiili dolasim oranini ve persembe gunu olusan 70milyon hacimi bu yeni pay piyasalarinda istedigi yeri kapmak icin mi yapti ola ki...yıldız pazar icin metro bile yer kapamamış ken avgyo nun ana pazarda yer bulması olumlu olsa gerek...haftaya fiili dolasima dair mali yerine katmaya baslarsa eger bu niyetle satmis goruntusu olusturmustur diyebiliriz...suan tabiki bu görüş muglak...

6. üstad ahmet mergen bile metro yazmış :) korkarım metro haftaya süzülmeye devam edecek...umarım grubuda yanına çekmez çıkarken oldugu gibi ayrışır umarım...yoksa !!!

7. Ana pazar 1 deyiz...

8. yeni düzen bilgileri...yok ben duymadım yok ben bilmiyom denmesin

Sayfa 113/193 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •