Sayfa 115/193 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 913 - 920 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. takas tasimada hata var listede...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. grafik tamamlandı saatlikte...artik karar zamanı galipcim yönü belirleyecek ya 17yi sert asagi kiracak ya yukari sert alacak...eli kulaginda...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. 1.10'larda ufak bir gap birakmisti acaba onu doldurmak icin mi geri basiyor ? Doldurmak zorunda mi daha dogrusu? Doldurmaksa ordan yuklu beklerim duserse de yapacak biaey yok beklerim ytd

7. gozumuz aydin kar 21.5m yanlis gormediysem..ayrintilari inceleyecem...özellikle esas faaliyet kaarı olmasi hoş olmuş...galipcim bu bilancoyu yapistirip neden bu fiyatlardan pazarliyon kaadı...bu gün 17ye de dokundun yeter gari trendi bozma :)

8. galipcim borcu yok; sermayesi boyunu bir kat aşmış, tasinmazlari malum bildigin çöpsüz üzüm daha ne eziyon bu tahtayi ki

Sayfa 115/193 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •