Sayfa 117/193 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 929 - 936 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. çok uyanık davrandı çaktırmadı kimseye aksama bomba kar bence avgyo yu ucurursa metroyuda rahatca pazarlar
    Yazdıklarım hayali kendi düşüncelerimdir;asla yatırım tavsiyesi olamaz....

2.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    galibin kağıtlarında bilançoya mı bakıyorsunuz?
    evet yabancı ve aracı kurumlarda fk ya bakıyor

3. 2 milyondan 22 milyona cıkmıs geçen yıl aynı doneme göre 1 e 10 ;ben şahsen güveniyorum Galibe

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. illim sence malın ne kadarı bunlarda yuzde 100 halka acık gorunuyor

6.  Alıntı Originally Posted by Leon Yazıyı Oku
    illim sence malın ne kadarı bunlarda yuzde 100 halka acık gorunuyor
    :) net bilemeyiz üstad, fakat yabanci takasi batum odakli olsa gerek 6m. civari ve metro da 8.5m. var yani 14.5lot bariz vardir lakin bana göre ky. gorunumlu ve yancı ecük cücük araci kurum hesaplarında toplamda %51 den az oldugunu sanmam...ki bu %51 patronda demek aslında cok kötü cunku %49 ky.de olan patron kaadi kesinlikle gitmez :) bu nedenle ben %30/40 civari ky.de ise eger 2tl ye anca deger, %20/30 ky.de ise eger 2/3 arasi deger diye varsayiyorum...

sonuc olarak 80krs/1.55 arasi maliyetli ky. orani bana göre 10m lotu gecmez; 2 yil once de zirveden 1.5a degene dek 10m. lotluk ky. hapsolduysa bile toplamda gunluk girip cikan ky. lotu haric takasta taşınan 20m. lot ky. varsa öpün basiniza koyun derim...bu da %27 eder...geri bence algı icin kullanilan patronun eşi dostu ortagı oyundaşı spegi artık bilumum tayfasinin parca parca kontrolundeki lotlardir...

herseyde algi yapan patron takastami durust olacak...genel takas hangi algiyi sunuyorsa tersi gecerli...bakiniz metroda patronun takas payi zirve; satis icin ne yapacagini sasiriyor; bizdede patron payi yok gibi biktirmak icin etmedigi eziyet kalmadi; şu karlarla 2tlden alici bulcagini bilen patron neden tahtayi ucuzdan ezer ;)

galibin şelalesinde hapsolan kadar kol kesen ky.de çok oluyor...bu hesabimi fazla iyimser bulanlar galibin ve yancilarinin robotlarinin lot paslasmasi olmadiginda 30/40dk tek lot islem gecmedigi gunleri hatirlasin...

galibin kagidina iki tür yatirimci girer; hacim arttiginda günlükçü ky. 3/5 bisey tirtiklarmiyim diye; ve digeri ucuzdan toplayip makul hedefe kadar alip bekleyen ky.

simdi sorarim size galip avgyo da zirveye ciktigin da 6/8tl lerde dans ederken uzuncu ky. tahtaya girermi girmismidir ? hic sanmiyorum...geri kaliyor gunluk %3/5 pesinde kosan ky. ki onlarda stoplu calisir bazen kol keser...geriye bir miktar da onun bunun agzina bakan saf hayalci ky. kaliyor 6ile 1.5 arasi bu saf ky. orani 10m. lottan dan fazlamidir ?..hic sanmiyorum...

peki dipten yani 80krsdan 1tl ye kadar alan ky. 1.55 i gormus ve aylardir surunmus tahtada hala sabirla beklermi nekadari bekler ?...cogu bikip bist dustugunde kelepir kagit cokken bikip karda iken satmistir...elbette bir kismi bekler lakin bu da cok abartili 10m. lotu gecmez...gerisi gir cık cı ky.dir...

tabi bu benim galip kagitlarindaki gozlemim izlenimim...yanlis dogru bilemem lakin galip hic bir kagidina altın varakla kaplasa %50sini satacak ky. bulamaz...bakmayin benim gibi 10/20 makul yerlerde yakasina yapisan mudavimi inatcisi vardir yoktur...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. Bugun 1.19 ile 1.20 ye baya satis koymustu spek mi kyler mi bilmem ama sonrasi sığ gibiydi. Bakalim Galib ne yaptirtacak emirkulu spegine ytd

8.  Alıntı Originally Posted by mamoste85 Yazıyı Oku
    Bugun 1.19 ile 1.20 ye baya satis koymustu spek mi kyler mi bilmem ama sonrasi sığ gibiydi. Bakalim Galib ne yaptirtacak emirkulu spegine ytd
    10 kademe derinlik takip eden ky.ye mesajdi o iki kademe alt ust dolulugu; gunlukcuye bosuna girmeyin oynatmicam mesaji...bu gun saat 16dan sora tepki vermesi gerekirken bile isteye zorlaya 17 kapatarak sat sinyali uretti teknik olarak...bilancoyu buyuk aciklayacagini bile bile sat sinyali uretmekle dökmeyi yada kafa karistirmayi amaclamista olabilir, ya da saman alevi bir yukselisle baskiya devam edip psikolojilerle oynayada bilir bu kötü senaryo;

iyi senaryo haftada kalan 3 günü bilanco haberiyle ivme yönünde spekule edip diger aciklanmayan ve öncü fiyat almisligi bulunan avtur ve mepete musteri cekmek icin avgyo yu kullanadabilir tabiki metro icin de...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 117/193 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •