Sayfa 120/193 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 953 - 960 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. galipcim şu acikci hesaplarini tahtadan cek artik kendi kurum ve alimlarini bekliyoruz...onca islem döndü para girişi yok komedi :) korkarım o gapları uygun atmosfer buldugunda kapatmayı deneyebilir ilerleyen sureclerde...

galipcim yada kizlari tahtaya gelmedigi surece baski ve bikan ky.yi süzme sureci devam gibi...umarım supriz yapar...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. galipcim bedelli bedelsiz temettü artik her ne ise bu sermayeyle oynama zamani gelmedimi sencede 2011 dile kolay...bu arada bedelsiz secenegi icin ne sermaye erimesi ne bir satin alma yada proje nede zarar var...geriye diger iki secenek kaliyor lakin galipcimin gönlüne kalmış

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. Bu hisseyi uzun zamandır takip ediyorum. Yukarı 1. dalganın bitiminde oluşan flama aşağı doğru baskı ile kırdırıldı ve "ayı tuzağı" yapıldı.
    hisseler tek tek sayılıp toplandığından bizlerdeki miktarı alamayınca oyun üstüne oyun devam ediyor. Burada yukarı en kuvvetli 3. dalgada bulunuyoruz. Artık dalgayı daha da uzatacak zaman kalmadı.
    Bence dalga sayımı yapılmış grafiğini ekte gönderiyorum. İllim kardeşimize de paylaşımları ve kullandığı dil ile aydınlatmalarına da şahsım adına teşekkür ederim.
    Attached Images Attached Images

6. emos ustad aynı fikirdeyim paylaşım icin tskler...devamini bekleriz

7. Daha yakın grafiği ekte gönderiyorum. Aşağı 4. dalga biterken aşağı eğimli kama formasyonu çok net oluşmuş ve dalganın bittiğini teyit etmiş.
    4 noktasından yukarıya doğru başlayan 5. dalga kendi içinde 3 yukarı atılım dalgası yapacak. 1. atılım dalgası bitti ve aşağı düzeltme 2. dalgada bitti.
    Şimdi yukarı 3. dalgadayız. Bu dalga çok çok ilginç olacağı kesin. 3,5 TL deki boşluğu doldurana kadar gitme ihtimali kuvvetle muhtemel.
    Endeksin 102062 seviyesini yukarı geçmesi, yukarı hareketi teyit etti. Bakalım bu baskı ne kadar daha sürecek?
    Attached Images Attached Images

8. galipcim bu yanci araci kurumlarin benden duymus olma ama haybeye komisyon aliyor senden bak gene 10dklik kaytarma modundalar...robotu kapatmislar...hatta suan 15dk oldu ara kulaklarini cek bi

Sayfa 120/193 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •