Sayfa 125/193 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Metro mepet avtur özgyo yu kaldırdı götürüyor.Bizim ölmüş eşek nal topluyor.

Maliyete gelse bir an bile durmam bunda 1.80 maliyet

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. metroda mal satmış şirketimiz...metro georgia bizdeki payini satip metroyu yukseltmisti; aynisi olsa da metro satip bizde avgyo alsak ya(biz derken şirket) :)

Son düzenleme : illim; 13-11-2019 saat: 19:37.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. 1.37 de 80den 1.55e giden pivotun düşen direnc cizgisi vardi oraya carpip dondü..tekrar dener ve aşarsa tweterci vebir miktar alim yapan ky.yi silkeleyerek tahtayi 2tl ye kadar ky.acisindan bosaltabilecek potansiyel var...gibi...tabi eskiden 1.5/2 arası hapsolup inatla bekleyen ky.lerin malinida 1.37/2 arasi alacaktir...yeni ky.ye satarak...

1.27 üstü 3 ünlük kapanış 1.37 yi tekrar denemesi ve geçme umudu için destekleyici nitelikte olacaktır....şuan tahta sakin kontrollü bıkanı alma modunda ilerliyor...1,04/1,27 arası oluşan çukurda dalan ky.nin bir miktarı düşmüş olsa gerek...geri kalanında yeter oranını toplayabilirse ivme hızlanabilir...ben 1.37 yi kıracağı gün tavan beklliyorum ve muhtemelen son ky.lerde tavanda dökecektir...bakalım bu olumlu umudumuz...olumsuz durum ise trend ana yükselen çizgi desteği şuan 1,23 civarı onu aşağı kırarsa trend çöp olabilir...

iki yönü de var sadece temel analizi çok güçlü tekniğide şuan için iyi götürüyorlar bozmazlarsa eğer...sadece galipçim yok ortada...dün metroda avgyo nun mal satması ilerde alım olarak bize dönerse olumlu ivme artabilir...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. metro taban bizimki sanirsin mayami sahilinde top ceviriyor; tabi oda hakli korku daglarindan lavlar fiskirirken kacmak isteyenin malina talip...

yoksa bunun rahatligi metrodaki satilan mal avgyo mali rahatligimi...kapanista dusecek kap dan anlicaz artik...

8. bizim sirket metro tahtasinda tread yapiyor :) son ceyrek kaarımıza mi calisiyor acep...

bizimki al sat yaparken metro yatirim uzerinden 10m.lot satmis bu gun galipcim metroda...metrodan cikan para nereye girecek bakalim...

Sayfa 125/193 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •