Sayfa 128/193 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Teşekkürler sn illim

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. simdi bilumum tweter guslari avgyo da ben demistim der :) la biz 1.20/1.10 arasi toplarken korku naralari atiyordunuz ibibikler...yarin bayrak dike de bilir bu gun 1.6 uzeri kaparsa benim canak beklentim olusur...yarin ben sizlerle vedalasacagim dostlar...bekletirse bekleriz...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. Hayırlısı olsun kardesim
    Pozitif çekim alanındasin
    Koşan kaplumbağa 1.56

4. galipcim bu gun agini avtura acmis avgyo dan cikan k.y. tekkeyi degismesin avtur kasasina girsin diye hafif ekside sinyal cakiyo...ah galipcim ah sen kacin kurrasisin...

galipcimin tahtasina 1.2ye kadar daldiniz daldiniz hele ki 1.5 ustu yeni dalani herzaman öpme potansiyeli var...sora niye öpüldük dememek lazim..
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    galipcim bu gun agini avtura acmis avgyo dan cikan k.y. tekkeyi degismesin avtur kasasina girsin diye hafif ekside sinyal cakiyo...ah galipcim ah sen kacin kurrasisin...

galipcimin tahtasina 1.2ye kadar daldiniz daldiniz hele ki 1.5 ustu yeni dalani herzaman öpme potansiyeli var...sora niye öpüldük dememek lazim..
    İlim kardeşim öncelikle yararlı bilgilerin için teşekkür ederim. Siz sattınız mı?

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

6. 1.46 şu an
    Aynı şeyi ben yazacaktım.Bi ara avturu eksiye düşürdü.Kendince başka bir denklemi var.
    O denklemi çözmek lazım.Seans sonu önemli
    Saglicakla

7.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    İlim kardeşim öncelikle yararlı bilgilerin için teşekkür ederim. Siz sattınız mı?

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    hayir ustad dedim ya bu gun 1.6 uzeri kaparsa yarin satabilirim diye...suan silkeliyormu yoksa 1.04ten gelen yukselise bayrak mi dikiyor bilemem...bunu yarin obur gun anlariz...satinca burayla vedalasirim ben zaten...hala patronun ortada olmamasi guven vermiyor tabi ama yapcak bisey yok

8. Bu formasyonda hissede olup satmayı planlamak tekniğe uymaz. 05.Mart.2019 tarihinde 1,53 TL ile 1. dalgayı bitirdi. Sonrasında aşağı düzeltme 2. dalgayı a-b-c şeklinde 14.10.2019 tarihinde 1,04 TL de daralan üçgen formasyonunu aşağı kırıp ayı tuzağı yaparak tamamladı.
    3. dalganın en az seviyesi 1. dalgadaki üçgen formasyonunun direk boyu kadar olursa 2,10 TL kadardır. Bu fiatlarda küçük düzeltmeler olsa da 2,00 TL seviyesi benim düşüncemde alt seviyedir.
    Bugün 1,46 seviyesinde kapatması sağlıklı yükseliş belirtisidir.

Sayfa 128/193 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •