Sayfa 131/193 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. Evet nedir son durumumuz? El bombası formasyonu devam mi :))

3. Devam .
    Yarın 1.60 i görebilir .
    Ne diyelim ki duygusal beklentim

İlim kardeş nerdesin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    İlim kardeş nerdesin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    slmar üstad, bir süredir hareket sertleştiği için grafiklere bakmıyordum bir gözden geçirdim birazdan paylaşacağım...

bu gün dikkatimi çeken 60 kuruşa giden gün de dahil aktif kademelerde 200/300 bin lotlar la kontrol vardı hala...fakat bu gün aktif kademe de çoğunlukla 50/100/150k lotlar vardı sadece...yani tahtadaki oynaklığın arttığına ve baskının azaldığına işaret...tabiki açık işlemlerde kısmi olarak azalmıştır diyebiliriz...tahta kendini dinlenmeye aldı gibi ama aktif lotlardaki miktarın azalması bir miktar malın elden çıkarıldığı yada tahtacının chang yaptırdığı anlamı da taşıyabilir...bunu gelecek günlerde anlayacağız...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. 15dk grafikte ara destek 44 ve güçlü destek 34 gibi görünüyor...zaten ara destekte kapadık ya burdan ivmelenir yada altına sarkıp 34de destek bulmaya çalışır...

saatlik grafikdede 15dklıktaki gibi 44 ve 34 önem taşıyor...

günlük grafikte görülen 36 da 1.55 önceki çıkış hareketinden gelen bayrağın düşen desteği mevcut... günlükte kanal trend desteği 27de...

haftalık grafiğe baktığımızda 1.04 den gelen haftalık yükseliş barları her hafta bir önceki haftanın üstünde kapanmış. bunu baz alırsak geçen haftanın bar tavanı 34 bu haftaki barımızın dibi altında kapanış formasyon bozabilir...bu hafta henüz kapanmadı yarın yeşil barımızın boyu gelecek haftanın dibi bakımından önemli olabilir...

diğer yandan haftalık barda hedefler yatay çizgilerle gözlenebilir yarının tavanı 72 ve 81 ve 88 önemli yatay dirençler...gibi...

SONUÇ OLARAK ÇİZGİSEL TEKNİK GÖRÜNÜM BU...özellikle buraya gelene kadarki hacim çok ciddi...bukadar hacim sadece 1.04/1.60 arası özelliklede 1.27ye kadar garanti toplama modunda olduğunu varsayarsak sadece 33krşluk bir operasyon olmasa gerek...patronu satmış %99halka açık görünümlü belirsizliğin hakim olduğu ve en az 6 aydır 1tl/1.53tl arası kanalda testere modunda yatırımcısını bıktırmış bir kağıda özellikle 1.34ten sonra girmek yürek ister...en azından bende o yürek yok varsayımlarım bu sebepledir...1.60a dikilen bayrak direğinin gereçek direk olup olmadığını anlıcaz muhtemelen haftaya...

temel analizimizin şirket bilanço vesaire gibi konularındaki pozitiflikte hala değişim yok tek nagatif durum patronun kendini göstermemesi...yabancı alımlarının batum olduğu aşikar ama yeterli alımlar değil bu nedenle patronun yerli kurumuyla yada bireysel alımlarla kendini göstermesi tahtanın belirsizlik havasını pozitife çevirecektir...sonuç olarak hala bu belirsizlik sürmekte...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. galipcim hem grafik ciziyor hem batumdan yabanciya cekiyor; bu gidisle mizrak torbaya sigmayacak gibi...bu yabanci tarzini da yeni icadin olarak deftere yaziyom galipcim...

8. bu gun acik islem nerdeyse yok...aktif kademeler bu nedenle cılızmış demekki...diger yandan yabanci(batum) takasi ivmeli devam ediyor(takasa yansiyan sali gunu)...

Sayfa 131/193 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •