Sayfa 140/193 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. aylık kapanış

1,56 ve üzeri kapanış bekliyorum. kapanış fiyatımız son bir yıllık zirve olur inşallah.

2. aylık, haftalık kapanış fena olmadı, yıllık direncin ustunde kapiyoruz 1.53 ün uzerinde 3. gun teyittir benim icin...haftaya haftalikta trend devami icin 1.55 bar dibimiz olmali; yeni aya girecegimiz icin aralik ilk hafta coskulu olacagini saniyorum...haftaya sertlik devam edecek gibi hangi gün olur bilinmez ama bir gün %10/20 arasi harekete gebeyiz...iyi dinlenin hafta sonu...haftaya cok kasacak ruhumuzu ;)
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku

Yorumun nedir çok değerli kardeşim

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

6.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Yorumun nedir çok değerli kardeşim

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    ustad yorum bu gün para girişi yok satanın malını almışlar sadece. bir miktar ky.de avturu görüp avgyo ya gelmiş muhtemelen. fakat teknik olarak kapanış aylik haftalık ve yıllık noktalara göre fena olmayan bir yerde olması olumlu gibi...bu nedenle haftaya bayrak dikme söz konusu olabilir...patronun tahtaya bizzat gelmemesi ve araci kurumlara kontrol görevi vermesi belirsizligin hala sürmesine neden oluyor malesef...haftaya önceki yazimda belirttigim gibi eksi artı sert bir hafta olacak gibi...galip normalde dipten gelen ivmeli hareketlerinde %80 ila %90 arasi fiyata bir sekilde ulastiriyor tahtasini fakat tahtada bizzat baş gosteriyor hisse alimi satimi ile...avgyo da 1.04 dipten gelen ivme henüz 1.60 en tepe ile 56krşluk bir ivme görmüs %80i göstermesi 83krşluk bir ivmeye tekabul edecegini varsayarsak en az 1.8x leri göstermeden avgyo hareketi son bulmaz diye dusunuyorum ama avgyo da tek sorun galibin bizzat alim yada satimda baş gostermemesi buda güveni zedeliyor ve belirsizligi körüklüyor...

örnegin bir önceki 80krs 1.55 ivmesinde fiyat %90küsür hareketle 70krs ivmelenmis...bu seferde ayni tarz olur ise en az ! 1.8x/1.9xlar görülmeli...

bu arada işi sadece pozitif beklentide konusmamak gerek paylastigim grafiklerdeki kanal destek hareketlerini pek yapmadi galipcim. buda tedirginligimi arttiran bir durum...hani her an sert bir sekilde ana destege suzulme riski de var silkeleme babında...bakalım haftaya görecez anyayı gonyayı...umalım da galipcim bizzat tesrif etsin tahtaya, yada hayalde olsa ciddi bir sirket haberi sunsun piyasaya, başka yollu gerilim devam eder gibi...

sonuc olarak gergin bir tahta da olsak bile 80krs/1.35arasi ky.nin onemli bir miktarini gerek galibin satis haberleri ile gerek testere modu baski ve biktirma günleri ile topladi diye dusunuyorum. yillik zirve direnci civari son 3 gun kapanis olmasida olumlu. haftaya yeni bir kanalda 1.8x/1.9x de uzun bir barla bayrak olusumunu muhtemelen yapacak gibi gerisi ya daha sert yükselecek ya da geri dönüş baslayacak oda galibe kalmış...tahtaya en onemli güc veren net veri suan icin temel analizinin pozitif olmasi karlilik, sermaye vesaire...belirsizligi yaratan en büyük neden ise spekulatorumuzun kayip olmasi :)
    Son düzenleme : illim; 30-11-2019 saat: 05:06.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. Yuzde yuzu halka acik bir sirket
    Metro grubu diger sirketlerde bir sekilde yuzde 50 ve ya 30 halka aciklik orani bunda tamamini vermis , yuzde besi gecen bir yatirimci yok.
    Kap sermaye ve ortaklara bakinca bir sey gozukmuyor bombos, sirketin sahipleri sen biz onlar vatandas , vatandas bir sirket kurmus ve yonetimini A grubu imtiyazli pay sahibi yonetim kuruna 3 kisi adaygosterebiliyo denmis.
    En son faaliyet raporunda yeterli sayida katilim oldu , ilk kez yatirimcilara soru sorma hakki verildi , kimse soru sormadi diyo 2019 yili genek kurul toplantisinda yaziyor ordan okudugum kadari ile ilginc .....
    Sayin ilim degerli bilgilerinizi okuyoruz ve mutlaka hisse ile ilgili islem yapan kurum ve kuruluslarda bu yazilari okuyodur , siz spek olsaniz bu sizin yazdiklariniza gore nasil bir hareket yapardiniz ?
    Sahsen ben ucuncu ceyrek 1,24 lerde gordum , hisse hareketleri hakkinda pek yorum yapamiyorum cok az ilgi kardan dolayi oldu benim icin genelde metro grubu ne olursa olsun kagitlarin gordugu yil ici dip seviyelere gore yuzde 60 dan basliyarak yukari dogru hepsini ivmelendirdigini endekse gore gorebiliyoruz bazi kagitlar spekulatif olarak dahada yukarlarda oldugu gorebiliyoruz diye dusunuyorum ve herkese bol kazancli seanslar dilerim , yatirim tavsiyesi deildir.....
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Sayfa 140/193 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •