Sayfa 144/193 İlkİlk ... 4494134142143144145146154 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    İlim kardeş nasıl yansır hisseye

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    ustad muhtemelen 1.2xlere sarkmasi lazim. onceden bunu yapmisti. diger yandan spk basvurusu onay gorenedek bir belirsizlik olabilir. onay gorurse ben bedelliye katilma planindayim. onay gormesse de metroda ki basvuru ve iptal sureci gibi surecler yasayabiliriz. bakalim.

bende avgyo yok biliyorsunuz. takipteyim makul yerlerde alim icin. bakalim nereye dek sarkacak...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. 80krs/1.67 arasi olaki alip bekletenler varsa aslinda cok afaki bir rakamda degil maliyetleri. fakat galipcimin bu bedellisinden asil etkilenecek olanlar ve asil hedef kitle bence 2 yil onceki operasyonda 2tl ustu maliyetlenip hala bekleyen ky.ler. onlarin icin gercekten uzucu. ceplerinden 1tl daha cikacak her kaat icin. ruchani satim dese galipcim pazarin son gunu harac mezat kalani alir. ne denir ki bas bas bagiriyoz arkadas spekulatif kagida 1tlden uzaklasinca girmeyin diye. neyse saglik olsun gerisi olur umarim.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. artik top basvurudan sonra spk da...spk galibcimin eski kankalari degil. normalde bu bedellinin amaci ne onu bildirmesi gerekti. oysa sermaye ikiye katlanmis. son 5 yildir kar acikliyor sirket. spk demesi lazim galip bey kasadan sermayeyi katlayin neden ky.den istiyorsunuz. ortada bir proje alinan bir otel vesaire gibi bir seyde yok ki para katin desin.

yani demem o ki spk basvuru surecinde kagittaki ky.1.2xye kadar silkeleyebilir fakat redde yiyebilir. yani biraz belirsiz bir surece girildi. bakalim sonu neye baglanacak. her iki ihtimaldede fiyatin suzulmesi beklenir. bakalim nasil okacak.

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    artik top basvurudan sonra spk da...spk galibcimin eski kankalari degil. normalde bu bedellinin amaci ne onu bildirmesi gerekti. oysa sermaye ikiye katlanmis. son 5 yildir kar acikliyor sirket. spk demesi lazim galip bey kasadan sermayeyi katlayin neden ky.den istiyorsunuz. ortada bir proje alinan bir otel vesaire gibi bir seyde yok ki para katin desin.

yani demem o ki spk basvuru surecinde kagittaki ky.1.2xye kadar silkeleyebilir fakat redde yiyebilir. yani biraz belirsiz bir surece girildi. bakalim sonu neye baglanacak. her iki ihtimaldede fiyatin suzulmesi beklenir. bakalim nasil okacak.
    İlim kardeş aşağı sürerse kağıdı dağıtır yukarı sürerse toplamaz mı amaç toplamaksa biz satamadık biliyorsun

5. Fiili dolaşım 99, 99 ağa para koymıcak, bedelliyi çaktı.

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

yawww 1,2 ye kadar süzülebilir falan ne demek arkadaş, neler saçmalıyorsunuz yawww...
    ne teknik var ne temel değerlendirme var....
    neymiş hissesi de yokmuş da yok alım için de bekliyormuş da ....
    boş beleş açıklamalar....
    böyle dedim diye millet bende var kesin diyecek de şimdiden söyliyim bende de yok ama takip ediyorum....
    %100 bedelli açıklayan örneklerine bir bakın hangi hisse %30 düşmüş????
    verdiği örneğin zamanı da neredeyse 8 yıl önce....
    hem diyor bu kadar kar ile bedelli onaylanmaz diye hem de diyor %30 düşer....
    bu manipulasyonun babasıdır....
    biraz araştırmacı olun yawww...boş beleş konuşmayın...galipse galip....hadin kolay gelsin...
    burda lakapla bişey yazıp adam olmaya çalışanlara bakmayın araştırın....
    heeee şu da var; böyle boş beleş yazılar heryerde olursa hisse 1 e de düşer, ne yazık ki ülkemizde gazla çalışan insan sayısı çok olduğundan ....
    napalım 1 e düşerse biz de atlarız hisseye....
    ben rakam verilince sinirlendim biraz...

kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir....

Metro topiginde de birşeyler mırıldanmış.
    Burada rağbet eden bir kaç arkadaş var bu kişiye.
    Adınıda üstat koymuşlar.
    Şimdi bu adam iyi niyetli mi kötü mü?
    Ben kaçtım.
     Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    yawww 1,2 ye kadar süzülebilir falan ne demek arkadaş, neler saçmalıyorsunuz yawww...
    ne teknik var ne temel değerlendirme var....
    neymiş hissesi de yokmuş da yok alım için de bekliyormuş da ....
    boş beleş açıklamalar....
    böyle dedim diye millet bende var kesin diyecek de şimdiden söyliyim bende de yok ama takip ediyorum....
    %100 bedelli açıklayan örneklerine bir bakın hangi hisse %30 düşmüş????
    verdiği örneğin zamanı da neredeyse 8 yıl önce....
    hem diyor bu kadar kar ile bedelli onaylanmaz diye hem de diyor %30 düşer....
    bu manipulasyonun babasıdır....
    biraz araştırmacı olun yawww...boş beleş konuşmayın...galipse galip....hadin kolay gelsin...
    burda lakapla bişey yazıp adam olmaya çalışanlara bakmayın araştırın....
    heeee şu da var; böyle boş beleş yazılar heryerde olursa hisse 1 e de düşer, ne yazık ki ülkemizde gazla çalışan insan sayısı çok olduğundan ....
    napalım 1 e düşerse biz de atlarız hisseye....
    ben rakam verilince sinirlendim biraz...

kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir....
    GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    İlim kardeş aşağı sürerse kağıdı dağıtır yukarı sürerse toplamaz mı amaç toplamaksa biz satamadık biliyorsun

bedelli basvurulan kagidi neden alsin yeni ky. ustad. cogu kisi urker hakli olarak. zaten 1.2xler diye ondan dedim krslara getirirse millet yuklenir ancak. toplamak gibi amaci oldugunu sanmiyorum. adam yukari surse bedelli ye katilacak kadar lotu ky. satip 1tl lik yeni lot alir yerine galipcim neden bu kiyagi gecsin. zaten ruchani satan ky.den yok pahasina rucahi alacaktir.

Sayfa 144/193 İlkİlk ... 4494134142143144145146154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •