Sayfa 149/193 İlkİlk ... 4999139147148149150151159 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. galip in oyunları

Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    sana kızıyorum , çünkü itibar gördüğün bir yerde panik havası oluşturma gayreti içine giriyorsun.
    Bu senin insanlara yaptığın iyiliği , günü geldiğinde kendi lehine kullanmak için olduğunu gösterir.
    Ben böyle anlarım.
    Herkes böyle anlar.
    çark etme!

Gm8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    arkadaşlar çekişmeye gerek yok, herkesin kendi görüşü var ve bu görüşler zaman içinde pozisyonuna göre değişebilir. Ben satmıyorum ve bekleyeceğim. Spk dan onay alması mümkün değil gibi. Sadece yeterince hisse toplayamadığı için aşağı yaptı. Kendi satıp kendi alıyor. Arada dökemediklerini dökmek için bu kararı aldırdı. Bende çok fazla hisse yok ama hissesi fazla olanlar zararı kesmek için satacaktır. Daha önce yazdım 2 güne yolunu bulur. Klasik galip oyunları işte.

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    aynen... sonuç olarak ortadaki başvuru kabul örüp görmeyecegi blli değil hatta başvurudan bile vazgecebilir bunlar ucu açık senaryolar metroda aynısını yapmışlığı var...lakin her 3 senaryodada galipin niyeti belli yeni lot yada eski lot herne ise lotları bir şekilde ele geçirmek...şirket zararda değil batık değil panige gerek yok nekadar sürer bilinmez lakin bir gün operasyon illaki yapacak...yoksa neden ilgilenelim bu kağıtla...sonuç olarak tabiki pozitifiz fiyattaki oynaklıkları yakalayabilirmiyiz amaçlı sadece teknik takibimiz.
    almıyacak ve satmıyacaksanız ekrana dahi bakmayın nacizane tavsiyem işlerinize devam edin.

ytd...

3. eğer bugün 1,60 üzerine atarsa malını topladı demektir. sonrası büyük yükseliş gelir. izleyeceğiz bakalım. galip neler yapacak

r.almali arkadaş güzel söylemiş....teşekkürler

Burda paylaşımcı olmak lazım...amaç sattırmak ya da sattırmamak olmamalı...amaç paylaşmak olmalı...fikrini söyle eyvallah ama yok 1.2 yok 1.3.....sen kimsin yaa??? Sen kimsin.....hee bu düşerse malum kişi de diyecek baaakkkk gördün mü? :) o zaman benim ne diyeceğimi herkes bilir ama göremeyecek ne yazık ki, çünkü muhatap olamaz....herkes kendi kararını versin arkadaslar , ben genelde teknik takip ederim, bu tür kağıtlarda teknik konuşmak zor biraz...dışardan müdahale fazla oluyor çünkü...bu nedenle paylaşan arkadaşların bilgileri önemli...kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir

6. allah akıl fikir versin :) trollerimizi eksik etmesin diyelim :) hep galipçimden dolayı bunların ayarını bozup bozup salıyor...neyse ugraşmayayım olan psikolojilerinide ben bozmayayım, troller konuşup dursun okuyalım...trollerimiz baş tacımız günlük gülümseme sebebimiz...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. geçen hafta 1.55 ten alıp 1.61 den satmıştım sonra yükselmeye başladı sattığıma üzülmüştüm.
    tekibimdeki bir hisse idi dün almayı düşündüm fakat başka hissede olduğum için alamamıştım sabah bedelli haberini görünce şok oldum.
    anlaşılan oki tahtaya izinsiz girenler olmuş galipte onları kusturmak için böyle bir yola baş vurdu gibi görünüyor.
    galip öztürkün hisselerinde çıkacak yada düşecek demek çok zor her an ters köşe yapabilir.
    kesin çıkacak yada düşecek diyen birisinin galiple bir diyaloğu olması lazım.
    şimdi almaya cesaretim yok bir kaç gün geçsin motor soğusun takibimde bedelliyse katılırız sorun yok.

8. Galipçim ben satmıyorum.

Ama gün sonu taban yapacağın belli oldu. 1,31 kapatırız.

Sayfa 149/193 İlkİlk ... 4999139147148149150151159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •