Sayfa 150/193 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bedelliye onay vermez spk çünkü kasads para var bi projede yok metryo dada bedelli acıkladı ilgün %10- ikinci gün tavan burda hisse toplama oparasyonunda satan var alanda var millet enayimi spk da eski adamları yok öperler vallahi galipciğim

2.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Bedelliye onay vermez spk çünkü kasads para var bi projede yok metryo dada bedelli acıkladı ilgün %10- ikinci gün tavan burda hisse toplama oparasyonunda satan var alanda var millet enayimi spk da eski adamları yok öperler vallahi galipciğim
    metro yatirim daha dunki cocuk ustad. hisse sayisida ky. oranida cok azdi zaten. oysa avgyo daha 1.5 yil once operasyon gormus ve ky. orani azimsanmayacak duzeyde muhtemelen. yani galipcimin kimseye para kazandirma hedefi olmaz ancak kendi kar edecekse tasin altina elini sokar... metroda gecen yil 1.2/8krs arasi yok bedelli oldu olacak vazgectim diye diye topladi milletten mali...

galipcim yeter oranda mal topladiginda hareketi yapar. bu gun toplasa bu gun yapar 1 aysa 1 ay sonra 1 yilsa 1 yil...muhim olan ky. oranini azaltmak yada eldeki kagidi yeni kagit basarak(bedelli) cogaltmak...bakalim cikar kokusu egrisi dogrusu...yakinda aciklamalar sunar illaki...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    Burda paylaşımcı olmak lazım...amaç sattırmak ya da sattırmamak olmamalı...amaç paylaşmak olmalı...fikrini söyle eyvallah ama yok 1.2 yok 1.3.....sen kimsin yaa??? Sen kimsin.....hee bu düşerse malum kişi de diyecek baaakkkk gördün mü? :) o zaman benim ne diyeceğimi herkes bilir ama göremeyecek ne yazık ki, çünkü muhatap olamaz....herkes kendi kararını versin arkadaslar , ben genelde teknik takip ederim, bu tür kağıtlarda teknik konuşmak zor biraz...dışardan müdahale fazla oluyor çünkü...bu nedenle paylaşan arkadaşların bilgileri önemli...kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir
    Arkadaşım senin derdin ne ilim kardeş buda bize faydası oldu ve satarkende yazdı satsaydım onunla iyi para kazanacaktım. Hatta özelden de Sordum. Adam gibi cevap verdi. Sattıktan sonra bile geldi bize grafik çalışmasını paylaştı. Sen kimsin önce onu söyle? Faydalı olan ilkin kardeşe de sataşma lütfen ve eğer tartışacaksan önce faydalı ol kendini ispat et sonra çık er meydanı na grafiklerinle bilginle konuş lütfen. Teşekkürler

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    metro yatirim daha dunki cocuk ustad. hisse sayisida ky. oranida cok azdi zaten. oysa avgyo daha 1.5 yil once operasyon gormus ve ky. orani azimsanmayacak duzeyde muhtemelen. yani galipcimin kimseye para kazandirma hedefi olmaz ancak kendi kar edecekse tasin altina elini sokar... metroda gecen yil 1.2/8krs arasi yok bedelli oldu olacak vazgectim diye diye topladi milletten mali...

galipcim yeter oranda mal topladiginda hareketi yapar. bu gun toplasa bu gun yapar 1 aysa 1 ay sonra 1 yilsa 1 yil...muhim olan ky. oranini azaltmak yada eldeki kagidi yeni kagit basarak(bedelli) cogaltmak...bakalim cikar kokusu egrisi dogrusu...yakinda aciklamalar sunar illaki...
    İlim üstadım şimdi ne yapacağız biz malla kaldık stopta yapamadık her zaman ki gibi durumu nasıl takas ve yabancı oranı nasıl detaylı bilgi verirmisin? Birde sende aldın mı ortak oldun mu?

5. geçen hafta toplayamadığını bu hafta inşllh toplarlar da düzene gireriz diye düşünüyorum....

ytd...

6.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    İlim üstadım şimdi ne yapacağız biz malla kaldık stopta yapamadık her zaman ki gibi durumu nasıl takas ve yabancı oranı nasıl detaylı bilgi verirmisin? Birde sende aldın mı ortak oldun mu?

yok ustad ben almadim sureci takip edecegim bakalim şu ilk şok lar gecsin belirsizlik azalsin o vakit alma planim var. tabi makul rakamlara gelir ise. bu nakitte olan biri olarak benim stratejim.

bir de malda olsaydımı düsüneyim. malda olsam ne yapardim. acikcasi bir kac secenek var. eger bir karar veriyosak o secenegin arti ve eksisini kabullenmemiz lazim.

malda olsaydim secenekler:

x...eger 1.5 yil onceki operasyonda 1.8 uzeri mallanan biri olsaydim; bedelli surecine kadar beklerdim hic satmadan. zaten zarardayim bakalim niyet ne derdim. belki bedelli onaylanmaz, belki vazgecer diye de dusunurdum ki o laki bedelli onaylansa bile galip akabinde o yeni kagitlari satmak icin illaki yukseltir evladiyelik kalsin bi kenarda der dokunmaz izlerdim.

x...diyelim 1.4x/1.6x arasi şu son yukseliste aldim ve satmamis olsaydim neyapardim. paniklemezdim ve sureci takip ederdim eger bedelli olacagina inaniyorsam nakidimde yoksa bu gün bir miktar malimi satip nakite cevirir ve olasi 1tl bedellide kullanirdim. fakat bu secenek artik yok cunku bu gün bitti. bu gun ozellikle bunu yazmadim seans ici cunku adam malinizi satin diyor derler diye yazmadim. sadece bu secenekti bana gore gecti. 1.4/1.6 arasi maliyetlenmissem acik soylim 1/1.3x arasi malimi satmazdim nede bedelliye katilirdim galipcimin ne yapacaginq bakardim. cunku galip yeni kagit yazarsa kesin köpürtüp satmayi dener...her bedellisinin akabinde bunu yapmis.

ustad malda olan icin benim gordugum secenekler bunlar. nakitte olan ne eder ne yapar nerden alir kendi bilir. sakin ve sabirli olmakta fayda var sirketin verileri bukadar iyiyken gün gelip bu verileri kullanacaktir illaki.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. arkadaslar su aciklamayida yapayim. bu asamadan sonra hisse tasiyanlar lutfen yazilarimdan etkilenmesin. onlarin sabirli olmaktan baska caresi yok malesef. yazilarim daha cok benim gibi nakitte olanlari ilgilendirebilir. hisse dussun derdinde de degilim benim yazmamla da dusmez zaten. sadece gosterge veriler ve galipcimin yillardir olan gecmis geleneklerini dile getirmeye calisiyorum. her zaman yeni bir yuzunu gosterme yeteneginide herzaman cepte tutmakta fayda var.

dün bu gun hisseyi salar dedigimde hissel yazmadim. normalde olacak olandi bu. 5 yasindaki cocuga sorsak dusecek derdi zaten. sadece malda olan arkadaslar birazda duygusal beklentiyle galipcimden ters kose hareket bekledi iyimser bir sekilde. oysa galipcim korkuyu saldi mi dibine kadar yararlanir. daha biktirma surecine yeni basladi. sabirli olalim.

bir de şu takvim önemli mart sonu nisan basinda 2019 karlari düsecek. o zamana kadar bence biraz kasılacagız galipcim tarafindan.

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    yok ustad ben almadim sureci takip edecegim bakalim şu ilk şok lar gecsin belirsizlik azalsin o vakit alma planim var. tabi makul rakamlara gelir ise. bu nakitte olan biri olarak benim stratejim.

bir de malda olsaydımı düsüneyim. malda olsam ne yapardim. acikcasi bir kac secenek var. eger bir karar veriyosak o secenegin arti ve eksisini kabullenmemiz lazim.

malda olsaydim secenekler:

x...eger 1.5 yil onceki operasyonda 1.8 uzeri mallanan biri olsaydim; bedelli surecine kadar beklerdim hic satmadan. zaten zarardayim bakalim niyet ne derdim. belki bedelli onaylanmaz, belki vazgecer diye de dusunurdum ki o laki bedelli onaylansa bile galip akabinde o yeni kagitlari satmak icin illaki yukseltir evladiyelik kalsin bi kenarda der dokunmaz izlerdim.

x...diyelim 1.4x/1.6x arasi şu son yukseliste aldim ve satmamis olsaydim neyapardim. paniklemezdim ve sureci takip ederdim eger bedelli olacagina inaniyorsam nakidimde yoksa bu gün bir miktar malimi satip nakite cevirir ve olasi 1tl bedellide kullanirdim. fakat bu secenek artik yok cunku bu gün bitti. bu gun ozellikle bunu yazmadim seans ici cunku adam malinizi satin diyor derler diye yazmadim. sadece bu secenekti bana gore gecti. 1.4/1.6 arasi maliyetlenmissem acik soylim 1/1.3x arasi malimi satmazdim nede bedelliye katilirdim galipcimin ne yapacaginq bakardim. cunku galip yeni kagit yazarsa kesin köpürtüp satmayi dener...her bedellisinin akabinde bunu yapmis.

ustad malda olan icin benim gordugum secenekler bunlar. nakitte olan ne eder ne yapar nerden alir kendi bilir. sakin ve sabirli olmakta fayda var sirketin verileri bukadar iyiyken gün gelip bu verileri kullanacaktir illaki.
    Teşekkürler ilim kardeş. Spk cevabı en az bir 2 3 ay sürme mi bu Arada daha aşağı salar mı senin grafiklerin vardı üstad özledik yabancı takasın vardı?

Sayfa 150/193 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •