Sayfa 151/193 İlkİlk ... 51101141149150151152153161 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. görürnen o ki bu gun yabanci cikisi olmus. batum satmis gibi...pazartesi yabanci takasa yansir ancak bu gün...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Teşekkürler ilim kardeş. Spk cevabı en az bir 2 3 ay sürme mi bu Arada daha aşağı salar mı senin grafiklerin vardı üstad özledik yabancı takasın vardı?

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    ustad bedelli surecine girmis kagitta grafik pek uygun olmaz ama ginede pc de degilim yarin buyuk resimdeki grafiklere bakar sunarim. diger veriler dusunce aksam paylasirim henuz dusmedi. spk ya basvursun sorasi 1.5/2ay surer...basvuruyu geciktirirse bir capanoglu var deriz ;) henuz erken.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

İlim kardeş bu bedelli açıklaması dün seans içinde gelmiş aslında

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. yabancı satışı

yabancı satışı gelmiş. bu kötü oldu. umutları iyice körelttiler. bundan sonra da pek bir cacık olmayacak.

5. 2,5 sene önce 2,60 - 2,10 - 1,90 - 1,45 den aldığım kağıtlar duruyor , ortalama 1,95

Kağıt 0,80 leri gördü de satmadım
    (daha da almak için borsaya yatirmalik param yoktu)
    1 sene borsaya bakmadım doğru düzgün

Bedelli olursa da gireriz artık ne yapalım
    1 liradan AVGYO almış olurum ,
    Amacim kimseyi yönlendirmek değil , ister sat ister al , ister bedelliye gir ister girme
    Ben içimi dökmek istedim sadece

6.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    İlim kardeş bu bedelli açıklaması dün seans içinde gelmiş aslında

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yok ustad kapanista geldi benim bildigim.

Burada yazılanlara bakarak paranıza yön vermeyiniz..Galip in olduğu yerde grafik, takas falan anlam taşımaz..Yıllardır da işi bilen yatırımcılar zaten Galip in kağıtlarını almaz satmaz..Bu böyle biline, dikkatli oluna.

8. yat.tav.değildir.

Sayfa 151/193 İlkİlk ... 51101141149150151152153161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •