Special Days Image
Sayfa 164/193 İlkİlk ... 64114154162163164165166174 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Arkadaşlar %100 bedelli yapılınca elimizdeki hisse sayısı iki katına çıkacak fiyat da yarı yarıya düsecek.
    Doğru mu anlıyorum?

2.  Alıntı Originally Posted by gregor3535 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar %100 bedelli yapılınca elimizdeki hisse sayısı iki katına çıkacak fiyat da yarı yarıya düsecek.
    Doğru mu anlıyorum?
    şuan 1 hisse fiyatı 1.80 + %100 bedelli 1.00 ödeyeceksin toplam 2.80 / 2 = 1.40 hisse fiyatı olacak 2 hissen olacak
    diyelim ki bedelliye katılmadın elinde 1 hissen olacak yine ancak 1.40 fiyattan olacak bölünme sonrası bu yüzden bedelliye katılmayacak isen bölünmeden önce elinden çıkarman en mantıklısı olacaktır. Ben böyle biliyorum Sen yine de hisse bedelli arttırımı diye bir araştır

3. Teşekkür ederim sağ olun.

4. Bedellide hisse bolununce elinizde olsa bile paranız yada hisseniz kaybolmaz , hisse fiyatı bolununce düşer ama aradaki fark kadarda Rüçhan kuponu olur. Yani paranız aynıdır , dilerseniz bedelliye girmek ve para vermek istemiyorsanız Rüçhan ları satarsınız yine elinizde hem hisseniz duruyor olur , hemde bedelliye katılmazsınız. Daha sonra Rüçhan parasıyla da hisse alabilirsiniz. Bedelli de sadece kimse para ödemek istemediği için ilk basvuruda olumsuz karşılanır ve fiyat düşer , önemli olan bu düşüşe yakalanmamak !! Saygılar...

5. Bu ********ler dün özellikle baskılamıslar ve benim gibileri döküp bugün gaza bastılar !!! Hem Avgyo hemde Mepet ikiside aynı !!!

6. Moj49 teşekkür ederim.sizin için şansızlık olmuş.

Bunun bedelli hikayesine 6 ay var ve gerçekleşmesi zor, şartlarından dolayı..Onun için enerjinizi bu günlerdeki seyrine yoğunlaştırmak gerekiyor..2.12 tl zirvesi vardı orasını hedefliyor gibi ama dün bir anda çark etti ve anında 10 kademe aşağı bastı. Bakalım bu günkü seyri nasıl olacak ?

8.  Alıntı Originally Posted by gregor3535 Yazıyı Oku
    Moj49 teşekkür ederim.sizin için şansızlık olmuş.
    Moj49 haklı tüm yazdıklarında, ben rüchan hakkını atlamışım ancak sanırım bugün her ikisini de aşağı baskılıyorlar, galip bu ne yapacağı belli olmaz sermayenizin az bir miktarını bu tür hisselerde kullanmanız yararlı olur. YTD

Sayfa 164/193 İlkİlk ... 64114154162163164165166174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •