Sayfa 166/193 İlkİlk ... 66116156164165166167168176 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Aylık takas.. bol kazançlar.

2. 2.20 den sattım tüm portfoyu altına gelirse alırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by hissedar59 Yazıyı Oku
    2.20 den sattım tüm portfoyu altına gelirse alırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    hayırlı olsun, inşallah karlı satmışsınızdır. avgyo tahtası 2,20 lere saplandı kaldı.. kesin birinde kalın mal var!! ağa tahtayı götürecekse de o kalın malı almadan götürmez! 10 gündür 2,25-2,26 lara tahtayı çıkarıp geri indiriyor! muhtemelen malını istiyor!! mal geldi geldi; aksi taktirde hep beraber böyle bekler dururuz!! bakın mepet tahtasına; 4-5 sene oldu; maliyeti 4-5 lerde olan bir sürü insan bekliyor! muhtemelen hep beraber dolu lotlara daldık ağa da mepeti çaktı hepimize o zamanlar! ben zararına kol kestim mepette...vs ha birde var olan hisselerinde çok harika işler yapıyormuş gibi otobüslerin olduğu şirketi halka arz edecekmiş!! yeni üye kaydına hazırmısın ky?? ytd..

4. AVGYO yu makyajlamaya başladılar. SPK onayı öncesi kurumsal kimlik oluşturmak için bir takım çabalar göze batıyor.

1. YÖNETİM KURULUNU 3 YILLIĞINA yeniden oluşturdular.Bayan GÖZTÜRKLER yönetimde
    2.avgyo için _garimenkul değerlemesi yapıldı.Şu meşhur 17.kat , ofis nitelikli 187 nolu bağımsız bölüm
    3.Yabancı alımı artıyor ( Gürcistan ) Bu gün kapa gelen habere göre Melek Hanım 500.000 tl lik mal almış ( Georgia )
    Yükseliş olacaksa eğer düzeltme yapması normaldir gereklidir. Motorlarımı soğutuyor geri vitese mi hazırlanıyor göreceğiz.
    Kimbilir burada maliyetleri olanları da dökmeye çalışıyor olabilir Yüce majesteleri
    YAZDIKLARIM çizdiklerim YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by stargate_SG1 Yazıyı Oku
    AVGYO yu makyajlamaya başladılar. SPK onayı öncesi kurumsal kimlik oluşturmak için bir takım çabalar göze batıyor.

1. YÖNETİM KURULUNU 3 YILLIĞINA yeniden oluşturdular.Bayan GÖZTÜRKLER yönetimde
    2.avgyo için _garimenkul değerlemesi yapıldı.Şu meşhur 17.kat , ofis nitelikli 187 nolu bağımsız bölüm
    3.Yabancı alımı artıyor ( Gürcistan ) Bu gün kapa gelen habere göre Melek Hanım 500.000 tl lik mal almış ( Georgia )
    Yükseliş olacaksa eğer düzeltme yapması normaldir gereklidir. Motorlarımı soğutuyor geri vitese mi hazırlanıyor göreceğiz.
    Kimbilir burada maliyetleri olanları da dökmeye çalışıyor olabilir Yüce majesteleri
    YAZDIKLARIM çizdiklerim YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    kardeş yabancı alımı dediğin diye birşey yok ki!! kendi alıyor yine; yani spk nın sunduğu şartları yerine getirmeye çalışıyor! yanlış hatırlamıyorsam dolaşımdaki hisselerin %20 sini takasbank ta ipotek ettirecekti spk nın şartlarından birine göre!! yabancı dediğin şey gürcistandaki kendi şirketi! oradaki toplam oran ne oldu peki? en son açıklamaya göre %18.89 oldu.. yani takasbanka ipotek ettirmesi gereken oranı yakalamış gibi birşey!! dinleniyor mu geri vites mi yapacak bilemem ama kağıt buraya bir nevi hisse geri alımı gibi bir durumla geldi!! düşer mi bilemem ama görünen bir tık daha çıkıp %20 oranını yakalar ve bırakır diye düşünüyorum!!

bu tık 2,30 olur 2,40 olur 2,50 olur bilemem; onu ağa bilir!! kaba hesabıma göre %20 için 400-500 bin arası bir lot daha lazım!! dün bukadar lot 2,21-2,25 arasındaki 4-5 kademede mevcut idi.. yani kendi lotları değilse kademedekiler isteseydi 5 kademede işi bitirmişti! velhasıl ağam bizle eğleniii... yazdıklarımın hiçbirisi tavsiye değildir, kişisel görüşlerimdir..

6. 2,24-2,25 te toplam 470 bin lot var şu anda. istese %20 için alım işini 2 dakikada bitirir. bir fırıldak dönüyor ama anlamadım!! ytd.

7. Yüce majesteleri METRO da MEPET te pokere oturdu.
    Yalnız poker oyuncularının bir yada ikisi gözküklü, herkesin elini görüyor.
    Rahat kazanacağından emin.
    Parayı kazanınca yan masadaki AVGYO masasına cebinde paralarla dolu
    halde gelir umarım.
    Kimbilir gelmeden önce belki bizim masaya biraz korku salıp öyle gelir .

8. Bugün kü saçma sapan hareketin sebebi neydi ki, kap haberi için ne düşünüyorsunuz

Sayfa 166/193 İlkİlk ... 66116156164165166167168176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •