Sayfa 176/193 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. La yousof senin kumarhaneci milletten dolandırdığı paralarla mı avgyo ya gaz verdi? La yuasuf barbutçu musun ruletçi mi bul karayı al parayı ya da Hasan almaz basan alır tipli üçkağıtçı mısın?
    Kumarhaneci dostunun borazancısı kendin öt kendin, öz düdük ol, milli düdükçü ol ytd

2. bundan sonra. bedellı baskısıda kalktı. artık tarıhı zırvelere yolculuk başlar
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

ilerİ sıçramak için ger çekilmek gerekır.. biraz daha çekılseYdı taşlar daha rahat oturacaktı.. burAdan devam ederse itirazım olmaz..
    ŞART 3.65 ÜZERİ HAFTALIK 2 KAPANIŞ..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. 3 milyona yakın mal cektiler.. Bugun alımlara devam ettıgını zannedıyoru. Kap haberi duserse yazacağım. An itibarıyla kapta haber yok
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5. Ek 26313
    Bu kadar işlem gerçek işlem olamaz al, - ver

6. Ek 26317
     Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    3 milyona yakın mal cektiler.. Bugun alımlara devam ettıgını zannedıyoru. Kap haberi duserse yazacağım. An itibarıyla kapta haber yok
    gürcistandaki firma 2 mılyon lot daha cekmış

7. an itibarıyla dün olan işlem hacmi yok. biraz sogutmak isityor anlaşılan.

8. Metro yatırım ortaklığı ve Atlas yatırım ortaklığı 250 bin lot civarında almış

Sayfa 176/193 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •