Sayfa 190/193 İlkİlk ... 90140180188189190191192 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bu tür grupların bütün grup şirketletini birleştirip tek şirket haline getirilmeli. Aynı nitelikte çok sayıda şirketle borsada gereksiz kalabalık yapıyorlar. Niteliksiz uzun borsa tarihleri ortada grup şirketlerinin hepsinin… borsada aynı niyelikte çok sayıda şirketle alinin kulahı veliye, velinin külahı selamiye, selaminin külahı tekrar aliye oyunları hep!

2. Daha nitelikli bir borsa için, bu tür grupların bütün grup şirketletini birleştirip tek şirket haline getirilmeli gerek… Aynı patronların yönetimindeki aynı veya benzer nitelikte çok sayıda şirkeler borsada gereksiz kalabalık veya kirlilik yapıyorlar. Niteliksiz uzun borsa tarihleri ortada bu grup şirketlerinin hepsinin…
    Borsada aynı niyelikte çok sayıda şirketle var olma; sadece alinin kulahı veliye, velinin külahı selamiye, selaminin külahı tekrar aliye oyunları için hep!

Bırakın bu şirketlerin birlrştirilmesini, aynı nitelşkte yeni iştirak şirketlerinin borsaya kote edilmesine izin veriliyor. Oysa bu iştirak şirketleri zaten ana ortak bünyesinde dolaylı borsada sayılırlar zaten. Boş kalabalık üretmenin ne gereği var. Ayrıca uzun yıllar ana ortaklığa hiç bir şey katamamış niteliksiz iştirak şirketlerinin de borsaya kote edilmesine izin verilmesi ne berbat bir borsa yönetimi. Her alandaki gibi borsa yönetimide de”atı alan üsküdarı gecer anlayışı” egemen. Bir ülkenin ekonomi finans kurumlarının bu kadar niteliksizleşmesine veya yozlaşmasına ‘yola devam” denmesi utanç verici!

3. euhol bedelli sermaye artırımı iptal edilince buna da bir hareket geldi... tabii yurt dışındaki firması 2 gunde 5 milyon lot aldı bununda etkisi var..1 yıl önce avgyo da bedelli sermaye artırımı ıcın muracat etmıstı...
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4. gürcistandakı hisse oranı %28'e yükseldi %8 de metro yatırımda var %36 kendisinde... dikkatli olmak lazım..bir haber akışı veya operasyon olabilir.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5. gürcistandakı firması %35 e yaklastı turkıyede metro yatırım %10 civarı hisseyi bayağı topladı..Dışarda % 55 civarı mal var..bir de gürcistanın avrupa birliği hikayesi olursa.???

son bar haberci barı.. ben burdayım demek için. zaten orda olduğunu görmek için çıplak gözle haftalıklara bakmak yeterli olacak..
    3.23-08 aralığı destekleri var..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    son bar haberci barı.. ben burdayım demek için. zaten orda olduğunu görmek için çıplak gözle haftalıklara bakmak yeterli olacak..
    3.23-08 aralığı destekleri var..
    teşekkur abi selamlar
    yancılardakını hesaba katmıyorum..sadece tahmın belkı dısarda %30 hısse var yok..bu bedellısınden 1 sene oldu haber yok..spk ya muracat etmıstı..var bır dalga dumende gorecegız.
    gürcistanın avrupa birliğine girme haberleri hisseye talebi artıracaktır dıye dusunuyorum

3.08 e çabuk geldik.. burada 1-2 hafta oyalanması beni pek şaşırtmaz...3.19 altında kaldığı surece 2.94 desteği aktif olur.. görüp görmeyeceğini bilemem.. malsız çulsuz göz ucu ile bakıyorum
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 190/193 İlkİlk ... 90140180188189190191192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •