Sayfa 3/193 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 17 - 24 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Yataya devam

HTC One X9 dual sim cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. galip,ozgyo da mesai yapıyor,tüm enerjisini oraya harcıyor.hayırlısıyka bir bitirsede,kendi çöplüğüne dönse..
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE AL,SAT,TUT TAVSİYESİ İÇERMEZ.

3.  Alıntı Originally Posted by debana Yazıyı Oku
    galip,ozgyo da mesai yapıyor,tüm enerjisini oraya harcıyor.hayırlısıyka bir bitirsede,kendi çöplüğüne dönse..
    Ozgyo ile ilgisi yok. Zaten açıkçılara teslim etti 7,5 liradan. Kimse almadığı için tutuyor ozgyo'yu. Avgyo'da değil yalnız durgunluk tüm hisse senetlerinde var operasyon ve amerika daki davanın neticesi ile ilgili tedirgin pozisyonunu koruyor bist. U30 kağıtları bile hergün 1-2 kademe gidip geliyor aylardır. Doğan grubundaki gibi olağanüstü haberler haricinde hisseler durağan seyrini muhafaza ediyor. Eğer nisanda davadan birşey çıkmaz mayısa doğru da operasyon biterse bilançosu iyi gelen hisseler hızlı bir düzeltme yapıp pozisyonlarını alırlar. Ama tersi olursa bu seyir daha sürer gider. Doğan grubu tarzı tek haber Avturdaki bedelli meselesi ve edirne projesi bu hisse için. Bedelli başvurusu 1 yıla doğru gidiyor. Olumlu olumsuz yanıt yok . Ya da birileri malı toplayana kadar haber maber yok ;)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Kimse yok mu galip bugün kimse para vermedi cumaya kadar bir roket yap da para kazanilim.swn böyle havaları severdin eskiden.Hadi gözüm

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

6. Metro 613.000 lot almış kılçıksız galip bey burayı okuyan adamın varsa şunu götürmeye devam et.takas yapismiyor 16 kg boyut nedir ya

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

7. Bugün avgyo günü olsun inşallah

Nakit kraldır.

8. Kağıdın resmen ırzına geçti ...
    Bugün birileri gölgede oturuyorlarsa uzun zaman önce baskalari agac diktigi icindir " Warren Buffet"

Sayfa 3/193 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •