Sayfa 53/193 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 417 - 424 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    hayırlı olsun, maliyet kaç ?
    1.08 başkada almam satmam

2.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    1.08 başkada almam satmam
    Hayırlı ve ugurlu gelmişsindir inşallah.
    Ben senede 5 dakikalık grafik üzerinden 5 daka maksimum 10 dakikalıgına tepkiye 10 bin lotla girmiştim ama malisef 1.5 yılı aştı. Tek ögrendigim şey ANDROİD işletim sistemine güvenme 😔 bana biraz pahalıya maail oldu ama yapacak bişey yok neyse bu günlere sürekli alım yaparak geldim ve devam ediyorum lot miktarımı yazmayım şimdi nezaman satmayı düşünüyorsun diye soran olmasın kar yapmayı geçtim ama aşagı yukarı paramın dolar karşılığını vermedende çıkmayı pilanlamıyorum ama günlük ufak lotlarla 10-15-20 bin olarak çık gir yapıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by emurat10 Yazıyı Oku
    Hayırlı ve ugurlu gelmişsindir inşallah.
    Ben senede 5 dakikalık grafik üzerinden 5 daka maksimum 10 dakikalıgına tepkiye 10 bin lotla girmiştim ama malisef 1.5 yılı aştı. Tek ögrendigim şey ANDROİD işletim sistemine güvenme �� bana biraz pahalıya maail oldu ama yapacak bişey yok neyse bu günlere sürekli alım yaparak geldim ve devam ediyorum lot miktarımı yazmayım şimdi nezaman satmayı düşünüyorsun diye soran olmasın kar yapmayı geçtim ama aşagı yukarı paramın dolar karşılığını vermedende çıkmayı pilanlamıyorum ama günlük ufak lotlarla 10-15-20 bin olarak çık gir yapıyorum.
    yüzde 99u halka açık bir şirkete birde dolandırıcı olanlara güvenilmez kardeş ALLAH yardımcın olsun

4. haydi inenlere inme cesaret edip binenlere binme fırsatı verdin.oyalama bizi sabır yok gazla ........

aramızda tamirci yok mu bunun gaz teli takılı kalmış kim alıyor kim satıyor kademeler ne durumunda bize bir usta lazım.

5. Cümlemizin Allah yardımcısı olsun Galip’i bilirim. Yazdığım gibi ondan biraz alacagım vardı ve tam zanıydı 5 - 10 dakkilalına girmiştim. ANDROİD cihazım ben alımı yaptıktan sonra Wifi ye bağlanamış 3G yede geçmemiş ne senet tepki veriyor nede tabana baglıyor değip beklemede kaldım aslında ekran donup kalmış. aslında senet tepkiyi verip tabana bağlamış kapanış böyle olunca ertesi gün açılışta taban olunca senet elimde kaldı Yani anlayacagın kader

6. sy emurat10 galipten darbe yemeyen borsacı yok gibi bende özgyo -10 da gördüm 5 kademe daha aşağısını yazdım ilk seans biteçek gelmiyeçek dedim iptal için biraz oyalandım ve birde ne görsem dip olmuş bir iki gün çıkar diye bekledik çift haneli zarar yarısını kurtardık buruya geldik bakalım ne yapaçak genelde alımlara başlarsa köküne kadAR ALIR SATARSADA KİMSEYE FIRSAT VERMEZ SATAR BURADA O FIRSATI VERİYOR BİR DE ALIMLARA DÜN BAŞLADI........TESELLİMİZ BU

7. Alımı göstere göstere yapıyorsa korkmak lazım. 5 sene 0.50 kuruşta bekletir, nefessiz bırakır. Böyle şirketleri barındırmaycan diyecem de diğerleri de çok masum değil. Ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by koreli0627 Yazıyı Oku
    sy emurat10 galipten darbe yemeyen borsacı yok gibi bende özgyo -10 da gördüm 5 kademe daha aşağısını yazdım ilk seans biteçek gelmiyeçek dedim iptal için biraz oyalandım ve birde ne görsem dip olmuş bir iki gün çıkar diye bekledik çift haneli zarar yarısını kurtardık buruya geldik bakalım ne yapaçak genelde alımlara başlarsa köküne kadAR ALIR SATARSADA KİMSEYE FIRSAT VERMEZ SATAR BURADA O FIRSATI VERİYOR BİR DE ALIMLARA DÜN BAŞLADI........TESELLİMİZ BU
    Aslında İlk teselliyi yıllıktaki grafiksel dibe dokunmuş olması ben 0.79 hesaplamıştım ama 0.81 deydi ve onun altına kırmadı kırsaydı ozaman herhalde konkordata gelecek derdim. İkin ci teselli ise yazdığın gibi döndükten sonraki alımları hayırlısı diyelim

Sayfa 53/193 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •