Sayfa 66/193 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 521 - 528 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bedelli beklentisi olan dostlar son 5 yıllik birikmis karlar nerdeyse sirket sermayesi kadar olmus...ben galipten metroda ve bir kac tahtasinda ters kose bisey bekliyorum...herkes bedelli beklerken bedelsiz patlatadabilir...tabi bi olasilik sadece...kar eden sirket in bedelli istemesi icin ortada ya bir sermaye erimesi yada bir proje gerek oysa ne sermayede erime var ne de bir astronomik proje var avgyo icin...ustelik şap gibi kar var ustelik...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. bu gun avgyo da 118bin para cikisi var bu bile karanliktaki satisin adrese teslim oldugunu gosteriyor...diger yandan sembolikte olsa yabanci oranina bakalim

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. bu gun stabil bir gundu...hedefler haftaya kaldi gibi...para cikisi 18bin gibi cuzzi...blok satista olmadi...kapanista blok satis korkusuyla belkide ky. sovusledi...

4. kaptan gemiyi terk ediyor.
    hisseler piyasada yönetim galipte ne güzel dünya.

5. avgyo yu birine satmis gibi davraniyor sanki kendi hissesi degil...avgyo dan sattigi malin parasiyla 4 tahtasini yukseltiyor...ky. aliyodur buralardan almasina da buyuk alici kim acep

6. metro 30una kadar kredili islemlere kapali...galipcim şu avgyo nun yakasini birak artik :) burdan satip ordan alma showuna da taş koyuldu boylece...metro da suzulme olur gibi bari avgyo ya yuklenilse

7. 2m sekerde 8milyon metroda kaldi sanirim...iyide hepsi piyasadaki kuluckaya dusunce geri hangi isim toplayacak...avgyo ya yeni bir kahraman isim yada sirketmi bulacaklar yoksa satan isimler geri mi alim yazacak...haftaya geri kalan 10civarini da satip bir yol tutturacak elbet...12milyon kar yazdigi birikmis kaari 70milyona yakin sirketr kilit vuracak hali yoktur umariz...galiptir neyapsa yeridir sert olsada teknik grafik cizecektir

Son düzenleme : illim; 13-09-2019 saat: 21:25.

8. avgyo dan ciktigi parayi metroya girmis...şimdi adama sormak lazim avgyo da 4milyon tl lik lotu alacak ky.yi nerden buldu; diger yandan zirve testi yapip 1.50 uzeri bir avuc alsatci ky. takilan metroda 5milyon para girisi icin hisse satacak ky. oranini nerden buldu :) ülen galip hayatin film...

Sayfa 66/193 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •