Sayfa 68/193 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 537 - 544 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. negatif açıldık

Selam millet
    Ben geldim

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. millete mali yikti gectiler diyen velveleciler oluyo...gecen hafta illaki alan satan ky. miktari artti amma velakin 20milyon mal el degisirken patron satisi varken her ky. de girmeye cesaret edemeyecegi bir ortamda sig kagitta hacimi yapan belli...hatta gecen hafta 1.30/1.40 arasi alim yapan ky.den mal bile calmistir galipcim...kuluckalar nezaman nereye gonderecegini bilir bu kendilerine dagitilan mallari; adam her soforune 3/5 yatirim hesabi acip robotuna baglasa ohooo takas makasta istedigi algiyi uretir...hemde spk radarina girmeden...

is ky. ye kalinca alan satan bir avuc

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sıkıntı yok.
    Bu tahtaya herkes girmeye cesaret edemez.
    Düştükçe toplayın.
    Relax
    Film yeni başlıyor.
     Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    millete mali yikti gectiler diyen velveleciler oluyo...gecen hafta illaki alan satan ky. miktari artti amma velakin 20milyon mal el degisirken patron satisi varken her ky. de girmeye cesaret edemeyecegi bir ortamda sig kagitta hacimi yapan belli...hatta gecen hafta 1.30/1.40 arasi alim yapan ky.den mal bile calmistir galipcim...kuluckalar nezaman nereye gonderecegini bilir bu kendilerine dagitilan mallari; adam her soforune 3/5 yatirim hesabi acip robotuna baglasa ohooo takas makasta istedigi algiyi uretir...hemde spk radarina girmeden...

is ky. ye kalinca alan satan bir avuc

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. takas

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    yavaş yavaş yabancı takası artıyor. muhtemelen kendi hesapları bir yerden sonra film kopar. saçma gelebilir ama ben 14 -15 lira görecek sonrasında 5-6 liralara oturtacaklar diye düşünüyorum

7.  Alıntı Originally Posted by r.elmali Yazıyı Oku
    yavaş yavaş yabancı takası artıyor. muhtemelen kendi hesapları bir yerden sonra film kopar. saçma gelebilir ama ben 14 -15 lira görecek sonrasında 5-6 liralara oturtacaklar diye düşünüyorum
    ustad kaci gorur bilinmez galip istesin uzaya bile gider lakin galip kagitlari asla 1tl den uzun sure yzaklasmaz operasyonu gorur isi biter ve kagidi 1tl ye dogru hizla geri ceker...bu arada astronimik rakamlara zararda hapis olan yatirimci haric beklemez örnegin buradan alan ky. 1.8/2.2 arasi dokulur...cogu 1.5dan once dokulur...misal metroda galip şuan bos tahtada hacim yapip %5/10 arasi eksi arti ile gunlukcu cekme derdinde...metroda bir avuc eski yatirimci kalmistir...o misal tüm operasyon kagitkari harekete gecerken uzaya giden mekik misali kapsulleri atmosferden cikmadan birakir(yani eski ky.yi) :)
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. bu gun para cikisi 11bin gibi cüzzi...diger yandan 1.9milyon acik islemi 500kusur emir sayisi ile toplam hacimin %12si olarak cevrilmis...

bu gün grafigi dinlendirdi fakat direncleri gecemedi...yarin obur gun son kalan 5kusur milyonu da satis silsilesi olur ise 1tl alti guzel alim firsati verebilir...asil soru su ki bu satislar bitince yeniden kuluckalardan kime yada hangi kuruma toplatacak ? atlas/mepet/mtyo ? yasayip gorcez filmi

Sayfa 68/193 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •