Sayfa 7/193 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 49 - 56 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. sağ cep,sol cep.gidiyor diye atlayanlardan korkutup geri alıyor.hep yaptığı numara.:thumbdown:
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE AL,SAT,TUT TAVSİYESİ İÇERMEZ.

2. 1-2 güne virmanlar yapılır.her şey eskiye döner:rtfm:

3. aklını bizim gibi peynir ekmek ile yemiş olanlar ancak çaycının kağıtlarını alır.

4. işlem hacmı hakıkettende cok buyuk ıslem hacmı donuyor ama neden mutlaka yarın oburgun bır kokusu cıkarrrr ne zamandan berı boyle ıslem hacmı olmadı ..........

5.  Alıntı Originally Posted by bhazar Yazıyı Oku
    aklını bizim gibi peynir ekmek ile yemiş olanlar ancak çaycının kağıtlarını alır.
    caycının kagıtlarını atıyorum avgyoyu 2,50 3,00 alırsan tamam ama avgyo buralardan alsanda beklersen kaxzaannan sen oluyorsun yada bunun gırdıklerı kagıtlardan .......yuksek tepelerden hangıdsını alırsan al sadece caycı degıl hepsı aynısını yapar zaten avgyo dıp nerdeyse sevıyerı .....

6. 500 bin koyuyor, geri alıyor. ben ilk defa görüyorum bu hareketi.daha önce şahit olan oldumu??

7.  Alıntı Originally Posted by debana Yazıyı Oku
    500 bin koyuyor, geri alıyor. ben ilk defa görüyorum bu hareketi.daha önce şahit olan oldumu??
    20 gunden berı cok taktık degıstırdı hısseye gırıyor bellı bır alım yapıyor ertesı gun ysda gun ıcerısınde satıyorr devamını getırmıyor su avgyoda boyle hareketı bende ılk gorenlerden bırıyım senın gıbııııı

Sayfa 7/193 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •