Sayfa 72/193 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 569 - 576 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    saatlikte 1.19 ve üzeri kapanis yapmadigi surece 1.04 dusen trend devam edecek gibi...elde metro ayten 3milyon kaldi...tunelin sonu geliyo gibi...grafikte assagi riskler ve yukari hedefler ortada...bakalim plani ne olacak..

bu galip de çok büyük çanakların adamıymış ne diyelim usta:kahkah: paylaşımlar için teşekkürler.
    Trend olan bir hisse senedini tutarlı bir şekilde belirleyemiyorsanız, kendinizi yanlış sinyallere dayanarak ticaret kararları verirken bulacaksınız. Bir ekonomist, dün tahmin ettiği şeylerin bu gün neden olmadığını yarın bilecek bir uzmandır. : )) Temel analiz ne alacağınızı, teknik analiz hangi fiyattan alacağınızı söyler...

2. ilim üstat ben de şöyle düşünüyorum:

bu arkadaş 0,8-1,5 arasındaki yükselişin dönüşünü 1,10 kadar indirmekle trend dönüş seviyesine kadar teknik olarak indirdiğini, yok yetmedi derse 098(+-1) veya 0,89(+-1) lara kadar getirebileceğini; 1,17-1,26(+-1)-1,38(+-1) ve 1,55(+-2) lerde de dirençlerin olduğunu düşünüyorum. 1,50 leri geçerse nereden dönebileceğine sonra bakacağım. nereden buldun bu rakamları diye sormayın. gidilmeyen yolları bulup oralardan gidilir mi diye çalışma yapıyorum da :evil: (şimdi galip cepten beni arayıp ulen bütün planlarımızı bozdun diye aramasın:p:kahkah:)
    Trend olan bir hisse senedini tutarlı bir şekilde belirleyemiyorsanız, kendinizi yanlış sinyallere dayanarak ticaret kararları verirken bulacaksınız. Bir ekonomist, dün tahmin ettiği şeylerin bu gün neden olmadığını yarın bilecek bir uzmandır. : )) Temel analiz ne alacağınızı, teknik analiz hangi fiyattan alacağınızı söyler...

3.  Alıntı Originally Posted by yaanasip Yazıyı Oku
    ilim üstat ben de şöyle düşünüyorum:

bu arkadaş 0,8-1,5 arasındaki yükselişin dönüşünü 1,10 kadar indirmekle trend dönüş seviyesine kadar teknik olarak indirdiğini, yok yetmedi derse 098(+-1) veya 0,89(+-1) lara kadar getirebileceğini; 1,17-1,26(+-1)-1,38(+-1) ve 1,55(+-2) lerde de dirençlerin olduğunu düşünüyorum. 1,50 leri geçerse nereden dönebileceğine sonra bakacağım. nereden buldun bu rakamları diye sormayın. gidilmeyen yolları bulup oralardan gidilir mi diye çalışma yapıyorum da :evil: (şimdi galip cepten beni arayıp ulen bütün planlarımızı bozdun diye aramasın:p:kahkah:)
    olabilir ustad :) zaten galipcim stabilize sever :)
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. buda farkli bakis acisi...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Yabancı satış mı yapmış sayın illim
     Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. gün ici acik yapanlar aksam kapiyor buda hacmi arttiriyor...galipcim acıkcı avlicam diye teknik grafigi bozmuyor böylece acikcilar sorunsuz bir gun geciriyor...simdilik !

8.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Yabancı satış mı yapmış sayın illim

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hayir ustad lot adedi ayni sadece lotun fiyat degeri farklilasiyor; tabi bu gunun verisi iki gun oncenin takasi ! yani ayın 16 ve 13 ü ayni adetmis lot fakat fiyat assagi gittiginden tl degeri azalmis... yabancida 3.150milyon adet mevcut ayin 16 sında...

bu arada yatirim finans batuma mi aliyo ki ;) yabanci oranimiz articak gibi...

bu gün avgyo ya 20bin tl gibi cüzzi bir para giirisi varken; metroya 200bin civari para girisi olmuş mtyo danda 200bin kusur para cikmis yani bu gün metro isini metro yatirim tahtasiyla görüp avgyo yu azat etmis :) yarin ne olur bilinmez 1.04lere kadar geri cekilmeyi dogal buluyorum fakat bu gün mumteknik analizi yeni bir dipten donen boga sinyali uretti; tabi teyide muhtac...bundan önceki boga sinyali tuzak cikti bakalim bu sinyal teyit gorecek mi...Galipgillerin elinde toplamda 3milyon hisse kaldi belki onuda satacaklar son bir kirmizu mum la ya da onlar kalip yeni bir yukselis trendi icin sinyal teyit olacak...galip teknigi grafigi sever bazen avlasada doner dolasir grafigi cizer ve teknige uydurur...

Sayfa 72/193 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •