Sayfa 75/193 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 593 - 600 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. galipcim avgyo da korku salacak duzeyde mal kalmayinca mtyo nın yakasina yapisti iki gundur :) tabi oda hakli adama derler la 25 milyona yakin mal sattin 20krşluk koridorda GÜYA 3milyon kalan malindan mi korkacak :) yarin ogle arasina kadar 1.09/1.10 assagi kirmamayi basarabilirse haftaya duzeltme gelir gibi...gerisi sabir psikoloji işi...biz galipcimin algilarina KEMIK olmusuz hedef belli ister 5 krsister 10 krs dussun ;) almaya devam ederim galipcim sen bilirsin.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. bir de diyolar galipcim mal cakiyor; adamin robotu calismasa bu tahtada gunluk 250bin lot gecmez...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Deniz 1 milyon satmış
    Kime sattın o malı?
    O malı sen bu tahtada nasıl sattın
    De get.
    Virman var belliki
    Tabi baktı ki eldeki mal sayılı biraz şaşıralım istedin demi.
    Galibcim bu tahtaya gelen şu an senin kadar şark kurnazı.
    Bu bil isterim.
    Sen bilirsin.
    :)

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sosyal medyada herkesin akıl aldığı oyuncular Galip in kağıtlarına bulaşmazlar.Çünkü Galip bu, yakaladığını süründürür.Burada da bazı kişiler insanda şüphe uyandırmakta..Burada yazılanlara göre yatırım yapıp paranızı kaptırmayın.Adamın ne yapacağını bilmek, tahmin etmek mümkün değildir..

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Şüphe ettiğiniz biri varsa direk onunla temasa geçiniz.
    Aksi hâlde ben üzerime alındım söylediklerinizi.
    Lâkin ben bensem eğer galip kim?
    Ben kâr etmeden çıkmam.
    Dilersen buraya bir sonraki haftanın kazandıracak hisselerini yazarım ama gerek yok sanırım.
    Ben koskoca Spekler e kafa tutmuş., her türlü isguzarliklarini açığa çıkarıp küçük yatırımcıya para kazandırmış namıdeğer kafkas026 yım.
    Beni bilen bilir.
    Bilmeyen ise öğrenir.
    Bir dahakine kapalı saldırı yapmakdan ziyade açıktan yapın saldırınızı.
    Nokta.
     Alıntı Originally Posted by tuncay59 Yazıyı Oku
    Sosyal medyada herkesin akıl aldığı oyuncular Galip in kağıtlarına bulaşmazlar.Çünkü Galip bu, yakaladığını süründürür.Burada da bazı kişiler insanda şüphe uyandırmakta..Burada yazılanlara göre yatırım yapıp paranızı kaptırmayın.Adamın ne yapacağını bilmek, tahmin etmek mümkün değildir..
    SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. [QUOTE=illim;3752762]Galip bir sure tahtalari uyutacak gibi mesaj vermis :) olay metro planlarina bagli; 2tl civari yataya sararsa metro yu diger tahtalari da olgunlastirir...metro şelale olursa yan tahtalarda negatif uyku moduna gecebilir...

Ustat. Bildigim kadarıyla borsa üstadı olarak bilinen birine bu son düşüşte (1.10 a kadar indiğinde) ona ve takipcilerine de mali cakmis gorunuyor. Tweetter da takipçisi olup hisseyi onerenlerde mal var şu an. Bir süre sonra bu ustatlar bir grafik yayınlayıp hedef verir yeni alıcılar sayesinde bu arkadaşlar malini çıkabilir haberin olsun. Benim görüşüme göre 2 ay hareket etmez gibi(son cumlem YTD üstat)
    Trend olan bir hisse senedini tutarlı bir şekilde belirleyemiyorsanız, kendinizi yanlış sinyallere dayanarak ticaret kararları verirken bulacaksınız. Bir ekonomist, dün tahmin ettiği şeylerin bu gün neden olmadığını yarın bilecek bir uzmandır. : )) Temel analiz ne alacağınızı, teknik analiz hangi fiyattan alacağınızı söyler...

8. [QUOTE=yaanasip;3752816]
     Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Galip bir sure tahtalari uyutacak gibi mesaj vermis :) olay metro planlarina bagli; 2tl civari yataya sararsa metro yu diger tahtalari da olgunlastirir...metro şelale olursa yan tahtalarda negatif uyku moduna gecebilir...

Ustat. Bildigim kadarıyla borsa üstadı olarak bilinen birine bu son düşüşte (1.10 a kadar indiğinde) ona ve takipcilerine de mali cakmis gorunuyor. Tweetter da takipçisi olup hisseyi onerenlerde mal var şu an. Bir süre sonra bu ustatlar bir grafik yayınlayıp hedef verir yeni alıcılar sayesinde bu arkadaşlar malini çıkabilir haberin olsun. Benim görüşüme göre 2 ay hareket etmez gibi(son cumlem YTD üstat)
    sanirim bahsettin kurt önderligindeki koyun surusu tweter gruplari...teknie gore almis olabilirler fakat bu gruplar stoplu calisir...yani 28i assagi kirip dususe teyit alindiginda stoplamistir o gruplar...galip şelale yapmadi her gün bir kac kademe assagidan stop sansi verdi teknikcilere...ben bireysel ky.ler haric gruplarin malda oldugunu sanmiyorum...galipin tahtasina akli basinda grup takilmaz zaten. galip toplu iş cevirmeye izin vermez bunu herkes bilir. galibin tahtalarinin tek belirleyicisi galiptir....gruplar stoplar.

Sayfa 75/193 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •