Sayfa 80/193 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 633 - 640 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Risk ve umut grafikte gerisi galipcimde...mutlu haftalar...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Kıpraşıyor sanki

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Kıpraşıyor sanki

kapanis 16 ve uzeri olursa gunlukte 1.40dan dusen trendi kirmis olur...teyidi icin 3 gun 16 uzeri kapanis onemli...16 uzeri kapatamazsa asagi trend surebilir
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. Sanki yukarı gidiş hemen olmayacakmis gibi üstat. Geçenlerde grafiğine bakıp geçmişte yapmış olduğu hareketlerden yukarı iğne hareketlerini inceledigimde sanki bu seviyelerdeyken 1.24 e bir iğne denemesi yapar diye analiz etmiştim. Tabi sadece analiz bu. Küçük yatırımcı analizi. :)
    Trend olan bir hisse senedini tutarlı bir şekilde belirleyemiyorsanız, kendinizi yanlış sinyallere dayanarak ticaret kararları verirken bulacaksınız. Bir ekonomist, dün tahmin ettiği şeylerin bu gün neden olmadığını yarın bilecek bir uzmandır. : )) Temel analiz ne alacağınızı, teknik analiz hangi fiyattan alacağınızı söyler...

Takaslara bakacak olursak al gülüm ver gülüm yapıyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    kapanis 16 ve uzeri olursa gunlukte 1.40dan dusen trendi kirmis olur...teyidi icin 3 gun 16 uzeri kapanis onemli...16 uzeri kapatamazsa asagi trend surebilir
    bu gunu teyit etti iki gun 16 alti kapanis olmassa daha guclu bir sekilde yol iyi diyebiliriz ;)

7. Güzel kapanış yaptı yarın güzel bir gün olması dilegi ile.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. A1 ci galip ci degilse acikta terse duserse cok gulerim :)

hsbc ci virman cekmis gecen hafta daha iyiydi mali...galipcim ve takas oyunlari :) :)

Sayfa 80/193 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •