Sayfa 90/193 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 713 - 720 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. noldu A1 in motoru sogusun diyemi bu gun dinlendirmiş...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. yabancı oranı

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    noldu A1 in motoru sogusun diyemi bu gun dinlendirmiş...

yatırım finansman genelde yabancıya virmanlıyor. yabancı oranı artmaya devam. %10 u geçince büyük yükseliş başlar. yükselişte yabancı oranı % 25 - 30 arasına gelir.

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. Bu gunun degerlendirmesini yaparsak eger endeks eksi arti gitti geldi fakat avgyo kendi grafik calismasinda iradeli bir sekilde gununu devam ettirdi. doji sonrasi ilk gunu en azindan stop suz yani 15 alti kapanissiz tamamladik. yarin da eger 15 alti bir kapanis olmassa bu dojinin tuzak olma ihtimali kisa vade grafik icin azalir. zaten orta vade grafigin al vermesi icin 26 uzeri 3 gunluk kapanis sart...suan icin kisa vade grafikte bir miktar yukselis umudu olsada hala orta vade grafik ayi modunda...

avgyo nun hareketinin kalici olmasi haber akisi ile mumkun...suan icin satis baskisi haber akisi olarak gun ici sunuldugundan süzme modu devam ediyor...kap haberinin zamani bile tahtacinin niyetini acik eder bakisa gore....

ornegin; metroda alim haberi gun ici yapistiriliyo 11 gibi; yani tahtaya girme niyetli ky. ye guven veriyo...avgyo da tam tersi satis haberi gun ici 11de yapisiyo yani tahtadaki ky.ye sat kurtul korkusu verilirken alici ky. nin icine ikircik saliniyor aman ha uzak dur yakarim deniuo...SANIRIM HANGI TAHTADA MAL CAKMA HANGISINDE MAL TOPLAMA MODU OLDUGU ACIK ;) hic bir tahtaci umut asilamadigi tahtaya ky. cekemez. oysa galip avgyo da ky.ye hergun satis kap i sunup korku saliyor :) galip neyi acik acik sunuyosa tersi benim icin gercektir....
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    noldu A1 in motoru sogusun diyemi bu gun dinlendirmiş...

bu arada A1 tahtayi bu gunluk birakinca acik azalip 150bin civari olmus...

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    bu arada A1 tahtayi bu gunluk birakinca acik azalip 150bin civari olmus...
    Üstat! Şu yeni düzenleme uptrick mi nedir? Açığa satışta fiyat adımları falan meselesi, nedir bu işin ayrıntısı?
    Açığa satış için yazılan fiyatta son işlem fiyatindan bağımsız istediğin fiyattan al-ver dönemi mi başlıyor? Açığa satış işinin ayrıntısını da bilmiyorduk, üstüne bir de uptrick meselesi geliyor? Nedir bu üstat? İyi mi kötü mü?
    Trend olan bir hisse senedini tutarlı bir şekilde belirleyemiyorsanız, kendinizi yanlış sinyallere dayanarak ticaret kararları verirken bulacaksınız. Bir ekonomist, dün tahmin ettiği şeylerin bu gün neden olmadığını yarın bilecek bir uzmandır. : )) Temel analiz ne alacağınızı, teknik analiz hangi fiyattan alacağınızı söyler...

7.  Alıntı Originally Posted by yaanasip Yazıyı Oku
    Üstat! Şu yeni düzenleme uptrick mi nedir? Açığa satışta fiyat adımları falan meselesi, nedir bu işin ayrıntısı?
    Açığa satış için yazılan fiyatta son işlem fiyatindan bağımsız istediğin fiyattan al-ver dönemi mi başlıyor? Açığa satış işinin ayrıntısını da bilmiyorduk, üstüne bir de uptrick meselesi geliyor? Nedir bu üstat? İyi mi kötü mü?
    ustad valla bilgim yok kredili islem hic yapmadim. bu arada suriye meselesi de tuz biber oldu dojiyi patlatti galipcim

8. eger galipcim avgyo da bikan ky.nin malina talipse bu gun bir miktar endeksten ayrismasi gerek...bakalim nolcak...

Sayfa 90/193 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •