Sayfa 97/193 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 769 - 776 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 1 leri bulacak gibi görünüyor zaten bulduda ama dediğiniz gibi binen çok olur inersede
    DİKKAT !!!!! SADECE TAHMİNDİR YTD

2. diğer şirketler artıya geçmiş bu salak hala eksi 2 lerde işimiz zor Allah sabır versin bize...

3.  Alıntı Originally Posted by simsek2323 Yazıyı Oku
    1 leri bulacak gibi görünüyor zaten bulduda ama dediğiniz gibi binen çok olur inersede
    son 1 aylikta ki formasyon tipik biktirma formasyonu ustad...adan 2 yil once 6lara surdugu kagidi 80 krs a kadar cekmis ve 1.50lere kadar tekrar 80ler olur korkusu olan bir miktar ky.den tepki toplamasi yapmis...daha sonra bist yazin diplerde paniklerken avgyo tahtacisi ky.ye en son gosterdigi 80krs negatif olasilik korkusunu sunarken 1.10/1.4x arasi testere modunda bikan ky.den toplamaya devam etmis; yetmemiş elindeki lotlari 10gun icinde kulucka ky.adreslere postalayip teknikci yeni giris dusunen ky.yide korkutmuş alanlari stoplatmis...formasyon tamamen biktirma tarzi ky. aliyor goruntulu toplama tarzi...suresi nekadar surer kisa vadede 2tlye kadar toplamak istermi gorecez ki buna canak bukme diyorum ben..fakat tahtaya alim yonunde ky. ilgisi cok az...bunu 1 aydir tahta takibimde izledim...robotlar harekete gecmesse bir avuc alan net ky. cikiyor...bana gore adamin niyeti bikanlari kol kesmeye yoneltmek; yeni ky. patron satis algisi sunulan tahtaya neden istahli girsin...

bakiniz metroda hergun patron alimi var...guven veriyor orda...anlicaniz metroda alici keklik avinda...bizdede satici keklik avinda...galip spekulator düz mantikla top gibi oynar ky. algisiyla...ne sunuyosa tersi cikar hep
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. amiral metro 2.ceyrek 22m. olan kaarini 3.ceyrekte 28m.a cikarmis...yani ceyreklik bazda %30 kar artmis...bakalim bu hafta tapir tapir aciklayacak gibi grubu...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. Bizimki kesin zarar açıklayıp birlere basar bence

6.  Alıntı Originally Posted by simsek2323 Yazıyı Oku
    Bizimki kesin zarar açıklayıp birlere basar bence
    ustad karamsar olma sirketin zarar etmesi icin ortada ne bir proje var ne de suan icin ciddi bir borclulugu var...zaten kira geliri ile kar eden bir yapida...devam eden bir insaati yok...sonuc olarak 3.ceyrek toplam karlilikta eksiye gecmesi icin bir neden yok...fakat bir miktar zayif bir ceyrek kar eklemesi olabilir...gecen yil 3.ceyrek toplam karlilik 2.2m muş; bu sene daha 2.ceyrek karliligi 12m. acikladi...yani gecen yili 6 ya katlamis durumdayiz...bir miktar negatif bir 3.ceyrek donemi gecirmis olsak bile toplam 3.ceyregimiz 10m un altina dusmeyiz sanirim bu bile gecen yilin 5 kati olur...

ben metroda galipcimin bedelsiz aciklama ihtimalini giderek yuksek gormeye basladim. cunku ky.den mali topladi yakin gecmiste 70krslarda olan ve son 3 yil kök sökturen metroya yeni ky. gelirken yogurdu üfler yani bu fiyattan musteri bulamaz metro...bakmayin siz 3/5 cengaver ky. girip cikiyodur...akli basinda ky. metrodan uzak durur...bu algi varken galipcim metroda gecmis yillardan biriken karliligi sermayeye ekleyip bedelsiz kaat yazabilir....2tl ustunde %100 bedelsiz bolunse bile yeni fiyat gine 1tl olur :) galipcim finansal oyunlari iyi bilir elindeki taze lotlari 50den 70den 80den yeni ky.ye ucuz diye satar...lotlarin asil degeri sifir tl oldugundan nerden satsa kaara gecer ;)

avgyo ya gelecek olursak son 5 yildir istikrarli kar eden bir bilancoda...galipcim sermayeyi asan birikmis gecmis yil karlarini sermayeye katip %100 bolunecem dese kimse hayir diyemez lakin bu fiyatlardan bolunmez 2tl den assagi bu ihtimal zayif...biraz biktirma yoluyla toplamayi birakip fiyati yuksekterek toplama moduna gecse bu ihtimali tekrar gundeme getirecegim...simdilik karliligin iyi gittigi aşikar özellikle yil sonu karliligi 20/30 arasi bekliyorum....gecmis yillardaki ceyrekler arasi kar yukselisinden en spekulatif bilanco kar yukselisleri son ceyrekte yazilmis...

bu arada çinlilerle resim cekilmis yeni projeler diyo :) adamlara bakiyom hic biri cinli gibi degil turkmenistanliyi cinli diye kakalamassa bir hayal urunu proje cikarmi cikar valla...galipcim 2020 de show yapacak gibi bir havasi var...bakalim şapkadan bu sefer hangi davsanlari cikarcak...

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. Galipcim benim gözüm bile bu çinlilerin gözünden daha çekik :) çinin neresinden bu arkadaşlar. Şaka biyana yarın bir gün cıkıp avgyo da cinli kardeslerimle ortaklik yapcaz desen ne tatli olur du :) hayaller çin gerçekler angara çinçin :)

"sadece şakadır aman ha beklenti yaratmasın"

Sayfa 97/193 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •