Sayfa 99/193 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 785 - 792 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Ateskes saglandi, yarin bankalar onculugunde gapli bir acilis olacak gibi, umarim galip tum grup hisselerine baski yapmaz. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by mamoste85 Yazıyı Oku
    Ateskes saglandi, yarin bankalar onculugunde gapli bir acilis olacak gibi, umarim galip tum grup hisselerine baski yapmaz. Ytd
    bist eger haber akisi degismesse haftaya bilancolarida önune katip beklenen sonbahar rallisini yapabilir. galip bu ralliye nekadar katilir bilinmez ama az cok kayitsiz kalamaz...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. yabancı oranı

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku

yabancı oranı sürekli artıyor. %10 geçilince hareket çok hızlanacak. hep beraer izleyeceğiz.

5. inşaallah hocam...
    DİKKAT !!!!! SADECE TAHMİNDİR YTD

6. gap var 11e deger illaki...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. kim bu cengaver sabahtan beri 3 lot 5 lottan bikmistik

8. Spek 1.14 ten alis yapmiyor asagidan almaya calisiyor. Bakalim haftaya ne olacak ytd

Sayfa 99/193 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •