Sayfa 32/193 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 249 - 256 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Açığa satış yasağı niye gelmedi anlamıyorum bu soyguna Spk ve Himmet Karadağ da ortaktır

avgyo ile avturun robotik yazılımı aynı galiba. Derinlikten takip ediyorum da aynı anda alım satım gerçekleşiyor. Yok böyle bir şey.. saçmalık

3. Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

4. Rotamda kara bulutlar gibi gözlerin hazırım fırtınaya öylenise özledim.

5. Tuhaf bir durum var, avturu goturmek istiyorlar, bu avgyo yada basiyorlar, bunua basinca avturu goturemiyorlar :) bu nasil acemiliktir yahu.. YTD

6.  Alıntı Originally Posted by alsater Yazıyı Oku
    Tuhaf bir durum var, avturu goturmek istiyorlar, bu avgyo yada basiyorlar, bunua basinca avturu goturemiyorlar :) bu nasil acemiliktir yahu.. YTD
    Zaten bugüne kadar kademesi kademesine aynı hateketi yaptıkları avturla şimdi nasil bu kadar ayriştılar onu da anlamadık

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu hissede ciddi bir sorun var, avtur gitti, metro gidiyo bu hernasilsa gitmiyor... var bir problem , hayirlisi , alsak elimizde patlayacak belli...ytd

8. Oda gidecek sabir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 32/193 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •